Kokį poveikį kultūrai ir visuomenei daro kryptingai veikianti asmenybė? (Jonas Basanavičius ir kt.)


Kryptingai veikiančios asmenybės pavyzdys ir poveikis visuomenei bei kultūrai (kudirka ir maironis). Rašytojai darantys poveikį kultūrai ir visuomenei. Tikslingai veikianti asmenybe. Kryptingai veikiancios asmenybes indelis i tautos istorija literaturoje. Vamikianti. Ar kryptingai veikianti asmenybe. Kokia itaka kulturai daro kryptingai veikianti asmenybe. Koki poveiki kulturai ir visuomenei dare j.biliunas. Koki poveiki kulturai padare jonas basanavicius.

Tema: 19. Kokį poveikį kultūrai ir visuomenei daro kryptingai veikianti asmenybė? (Jonas Basanavičius ir kt.).

Kalbėjimo potemė 12 klasei 2017 m. 19 temos kalbėjimo pavyzdys. Priedas - išplėstinis planas, literatūros šaltiniai.

Potemė apie kryptingos asmenybės įtaka kultūrai ir visuomenei. Puikus pavyzdys rašantiems kalbėjimą šia tema.

Suformuotos potemės pavadinimą rasite parsisiuntę potemę, rekomenduojame jį pasikeisti pagal save.


Lietuvių kultūroje nuo seno atsirasdavo iškilių asmenybių, kurios darė stiprią įtaką šalies kultūrai, visuomenei ir literatūriniam gyvenimui. Tokios asmenybės tai - poetai, rašytojai, kovotojai už Lietuvos ir lietuvių kalbos laisvę. Šie žmonės pasižymėjo dideliu intelektualumu ir koncentracija į savo veiklą, Jie labai kryptingai sugebėdavo atlikti savo užduotis, dažniausiai tai darydami visos visuomenės ir žmonių labui.

Šiandien savo viešajame kalbėjime aš pristatysiu keletą tokių asmenybių ir aptarsiu, kokį poveikį gali padaryti vienas žmogus kai jis turi aiškų tikslą, motyvaciją ir trokšta padaryti kažką gero dėl visų žmonių, savo tėvynės ar kalbos.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1159 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kokį poveikį kultūrai ir visuomenei daro kryptingai veikianti asmenybė? (Jonas Basanavičius ir kt.)
    10 - 2 balsai (-ų)
Kokį poveikį kultūrai ir visuomenei daro kryptingai veikianti asmenybė? (Jonas Basanavičius ir kt.). (2017 m. Sausio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/koki-poveiki-kulturai-ir-visuomenei-daro-kryptingai-veikianti-asmenybe-jonas-basanavicius-ir-kt.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:58
×