Kokį žmogų galime pavadinti išskirtine asmenybe?


Kas daro zmogu isskirtini. Ka galetume pavadint metu zmogumi. Koki zmogu laikome neeiline asmenybe. Kada zmogu galima laikyti asmenybe. Koki zmogu laikome didziu. Koki zmogu galima laikyti didinga asmenybe. Kas daro zmogu asmenybe. Koki zmogu galima vadinti asmenybe. Kokia asmenybe galima vadinti didingu zmogumi. Lietuvių rašinys kokį poelgį šiandien vadintume donkichotišku?.

Kokį žmogų galime pavadinti išskirtine asmenybe?

Kūryba vysto asmenybę. Kazio Borutos romane ,,Baltaragio malūnas“ vaizduojamas Baltaragio ir jo dukters Jurgos gyvenimas. Savo malūnu Baltaragis dalijosi tik su dukterimi Jurga, kuri buvo jo vienintelė dukra ir laimė. Aiškiai matome, koks jis rūpestingas ir jautrus. Jo numylėtoji Jurga – laiminga, tikinti laime ir meile gražuolė. Jai niekas nerūpėjo, mergina gyveno savo malonumui. Baltaragis buvo pasirašęs sutartį su Pinčiuku, kad Pinčiukui suteikus laimę Baltaragiui, jis atiduos tai ką gaus po dvylikos metų. Jurga vaizduojama kaip linksmiausia Paudruvės kaimo mergina, jos jaunikaitis Girdvainis vaizduojamas kaip išdidus ir kaprizingas jaunikis, tad nuotakos ieško ilgai ir kantriai, bet vis nesėkmingai. Romanas mus moko, kad siekdami savosios laimės dažnai padarome sunkiai atitaisomų klaidų, dėl kurių vėliau gailimės. Tik gyvenimo išbandymai ugdo tikrai išskirtinę asmenybę.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (449 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rugilė
  • Kokį žmogų galime pavadinti išskirtine asmenybe?
    10 - 4 balsai (-ų)
Kokį žmogų galime pavadinti išskirtine asmenybe?. (2014 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/koki-zmogu-galime-pavadinti-isskirtine-asmenybe.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 03 d. 22:36
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo