Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu? Pristatykite tokią jums žinomą ar įsivaizduojamą biblioteką (2 variantas)


Isivaizduojamas skaicius. Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu - kultūra, 2 kalbėjimo potemė. Mano isivaizduojama biblioteka. Kokia biblioteka laikytumete kulturos zidiniu rasinys. Kokia biblioteka laikytumete kulturos zidiniu planas. Vilniaus universiteto biblioteka skirta tyliam mokymuisi sale. Rasiniai apie kulturos zidinius. Biblioteka yra kulturos zidinys. Biblioteka kulturos zidinys rasinys. Kokia biblioteka kuri yra kulturos zidinys.

10 klasės kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kultūra. 2 potemė su planu. Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu? Pristatykite tokią jums žinomą ar įsivaizduojamą biblioteką. Planas. Darbas įvertintas labai gerai.

Visų pirma, noriu duoti pavyzdį bibliotekos, kuri, mano nuomone, yra tikras kultūros židinys. Tai Vilniaus universiteto biblioteka. Nenuostabu, kad į ją organizuojamos netgi daugelis mokyklinių ekskursijų, kurių metu mokiniai supažindami su tokia biblioteka, kurioje knygos yra tik maža jos dalis. Įspūdingas skaičius – kasmet VU biblioteką aplanko apie 10 000 turistų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Tai rodo, kad šis kultūros židinys nėra prastas ir yra garsus ne tik Lietuvos ribose. Taigi, kaip minėjau, biblioteka negali apsieiti be kompiuterio – tai natūralu ir daug aptarinėti nereikėtų, tačiau norėčiau paminėti, kad VU bibliotekoje yra daugybė salių su kompiuteriais. Kiekviena salė skiriama vis kitam tikslui: vienos tyliam mokymuisi, kitos – mokymuisi grupelėmis, kuriose galima tyliai kalbėti, o trečios skiriamos nuomai ir jose gali rinktis didelės grupės žmonių. Nuomos kaina priklauso nuo ploto ir sėdimų vietų. Tokia galimybė rinktis patalpas pagal poreikius yra didelis privalumas ir žmonėms labai patogu. Beje, kiekvienoje skaitykloje ar salėje yra spausdintuvai, skaneriai, kuriais galima naudotis savarankiškai, nereikia prašyti darbuotojų – yra savitarna. Tai modernios bibliotekos bruožas, nes mokytis dažnai patogu grupelėmis, o ne sėdėti vienam prie knygos, kurioje nieko mokinys ar studentas nesupranta. Kalbant apie patalpas dar norėčiau paminėti, kad VU bibliotekoje yra ir atsipalaidavimui skirtos vietos. Galima išsinuomoti patalpas pabuvimui kartu su draugais, filmų peržiūroms – poilsiui. Šioje salėje yra minkšti baldai, kuriuos gali stumdyti kaip tik norima, pagal poreikius.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (948 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolis
  • Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu? Pristatykite tokią jums žinomą ar įsivaizduojamą biblioteką (2 variantas)
    10 - 1 balsai (-ų)
Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu? Pristatykite tokią jums žinomą ar įsivaizduojamą biblioteką (2 variantas). (2013 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokia-biblioteka-laikytumete-kulturos-zidiniu-pristatykite-tokia-jums-zinoma-ar-isivaizduojama-biblioteka-2-variantas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:28
×