Kokią įtaką jauno žmogaus kultūrinei brandai daro bendravimas virtualioje socialinėje erdvėje


Kokia itaka jauno zmogaus kulturos brandai daro bendravimas virtualioje socialineje erdveje. Kokia itaka jaunimui daro bendravimas virtualioje erdveje. Kokia itaka daro bendravimas virtualioje erdveje. Bendravimas socialinėje erdvėje. Pagrindine mintis apie bendravima socialineje erdveje. Itaka jauno zmogaus kulturinei brandai daro bendravimas virtualioje erdvėje. Kokia itaka jauno.zmogaus kulturinei.brandai daro bendravimas virtualioje socialineje erdveje. Kokia itaka jaunam zmogui daro bendravimas virtualioje erdveje. Kokia itaka daro bendravimas internete. Kaip virtuali erdve keicia jauno zmogaus bendravima?.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Kultūra. 20 potemė (2 variantas). Remdamiesi pavyzdžiais, paaiškinkite, kokią įtaką jauno žmogaus kultūrinei brandai daro bendravimas virtualioje socialinėje erdvėje.

Šiuolaikinėje visuomenėje daugelis iš mūsų jau nebeįsivaizduojame savo gyvenimo be kompiuterinės technikos išradimų. Juos naudojame darbui, mokslams, o vis dažniau tai tampa ir viena pagrindinių mūsų laisvalaikio praleidimo formų. Kompiuteriniai prietaisai laikomi neatsiejamais pagalbininkais šiame rutinos ir nuolatinio skubėjimo kupiname pasaulyje. Jie ypač padidina tarpusavio susisiekimo ir bendravimo galimybes. Vienas iš pavyzdžių yra elektroninis paštas. Jo dėka žmonėms nebereikia pirkti popieriaus, pašto vokų ir ženklų, nebereikia laukti savaitėmis norint gauti laišką iš užsienio. Užtenka tik vieno paspaudimo ir jūsų laiškas jau atsiranda norimo adresanto pašto dėžutėje. Jaunimo tarpe sparčiai auga susidomėjimas socialiniais portalais, kurie leidžia kelti nuotraukas, susirašinėti ir kitaip komunikuoti tarpusavyje.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (567 žodžiai)
  • Mokykla
  • Oskaras
  • Kokią įtaką jauno žmogaus kultūrinei brandai daro bendravimas virtualioje socialinėje erdvėje
    10 - 5 balsai (-ų)
Kokią įtaką jauno žmogaus kultūrinei brandai daro bendravimas virtualioje socialinėje erdvėje. (2014 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokia-itaka-jauno-zmogaus-kulturinei-brandai-daro-bendravimas-virtualioje-socialineje-erdveje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 05:01
×