Kokia įtaką socialiniai tinklai daro mūsų gyvenimui?


Kokia įtaką socialiniai tinklai daro mūsų gyvenimui?

Nuo pat vaikystės žmogus formuoją savo kultūrinę brandą, jos suvokimą, nustato jos reikšmę savo gyvenime. Kultūra plačiąja prasme yra visuma, kuri apima žinias, tikėjimą, meną, moralę, įstatymus, papročius ir visa kita, ką žmogus įgijo būdamas visuomenės dalimi. Galima teigti, kad kultūra yra žmogaus sukurta aplinkos dalis, į kurią patenka viskas. Daugybė faktorių turi įtakos žmogaus kultūriniam brandumui, o vienas aktualiausių šiandien– virtualūs socialiniai tinklai. Savo prigimtimi žmonės yra socialūs, tai yra visi turi daugiau ar mažiau išreikštą poreikį bendrauti. Komunikacija ir kultūra – glaudžiai susijusios sąvokos, kurios veikiausiai viena be kitos negalėtų plėtotis. Taigi, šiandien aptarsiu kokią teigiamą ir kokią neigiamą įtaką virtualus bendravimas turi žmogaus kultūrinei brandai.

Visų pirma - virtualūs socialiniai tinklai palengvina tarpusavio bendravimą, žmonės tampa atviresni, o bendraujant su kitų kultūrų žmonėmis, pasaulis neatrodo toks didelis. Mano nuomone – socialiniai tinklai puikus būdas susipažinti su kitataučiais. Bendraudami su kitų tautų žmonėmis, plečiame savo akiratį, daugiau ar mažiau sužinome apie jų kultūrą ar net pramokstame jų kalbos. Neabejotina nauda yra ne tik mums, bet ir mūsų šaliai – neretai kitataučiai susižavi mūsų kultūra, mūsų savita kalba ar mūsų gamta ir nusprendžia aplankyti mūsų valstybę.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (850 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gintarė
  • Kokia įtaką socialiniai tinklai daro mūsų gyvenimui?
    10 - 9 balsai (-ų)
Kokia įtaką socialiniai tinklai daro mūsų gyvenimui?. (2015 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokia-itaka-socialiniai-tinklai-daro-musu-gyvenimui.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 13:20
×