Kokiais vaizdais V. Mačernio Vizijose iškyla namas? kaip jie apibudinami, raskite namu sakralumo ženklu


Namu pasaulio vertybes macernio poezijoje. Namai macernio vizijose. Namų pasaulio vertybės vizijose. Namu tema macernio vizijose. Namu svarba macernio kuryboje. Namų pasaulio vertybės mačernio vizijose. Namu pasaulio vertybes macernio poezijoje rasinys. Namu pasaulio vertybes macernio kuryboje. Santykis su namais. Macernis namu svarba.

Kokiais vaizdais mačernio ,, vizijose“ iškyla namas? Kaip jie apibudinami, raskite namu sakralumo ženklu.

Jau kaip ir minėjau ,,Vizijos pradedamos įžanga, kurioje namai apibūdinami jog jie pastatyti iš storu sienoju. Storų sienojų namai rodo genties pastovumą, tvirtumą, sėslumą. Kalbantysis ne tik savo buvimu susijęs su konkrečia vieta, bet per seniai mirusius prosenelius yra įleidęs šaknis šioje žemėje. Vaizduojama sena gentis, tolimos protėvių kartos. Tai – gražūs, iškilūs žmonės. Ne buities vargas svarbus kalbančiajam, o tų žmonių ištvermė ir stiprybė gyventi. Jų fizinis ir dvasinis grožis, pasitikėjimas savimi ir savo darbo prasmingumu. Taigi ,,Įžangoje“ ryškėja ,,Vizijų“ tema: lyriniam subjektui rūpi santykis su namais, su čia gyvenusiomis kartomis.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (502 žodžiai)
  • Mokykla
  • Bicelis23
  • Kokiais vaizdais V. Mačernio Vizijose iškyla namas? kaip jie apibudinami, raskite namu sakralumo ženklu
    10 - 1 balsai (-ų)
Kokiais vaizdais V. Mačernio Vizijose iškyla namas? kaip jie apibudinami, raskite namu sakralumo ženklu. (2013 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokiais-vaizdais-v-macernio-vizijose-iskyla-namas-kaip-jie-apibudinami-raskite-namu-sakralumo-zenklu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 21:31
×