Kokias asmens, šeimos, visuomenės vertybes galime atpažinti iš vaikams duodamų vardų? - Kalba, 8 kalbėjimo potemė


Kokias asmens seimos visuomenes vertybes galima atpažinti is vaikams duodamu vardu. Vardu vertybes. Ar galime nusakyti šeimos vertybės iš vaikui suteikto vardo. Kokias vertybes galima atpazinti is vaikams duodamu vardu. Vardai ir vertybes. Visuomenes vertybes is vaikams duodamu vardu. Vardo vertybes. Šeimos vertybės iš vaikui suteikto vardo. Kokias seimos vertybes galime atpazinti is vaikams duodamu vardu. Kokias asmens,šeimos,visuomenės vertybes galime atpazinti iš vaikams duodamu vardų?.

12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kalba. 8 potemė. Kokias asmens, šeimos, visuomenės vertybes galime atpažinti iš vaikams duodamų vardų? Savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais. Kokybiška pilna kalbėjimo potemė su planu.

Apibendrindama noriu pasakyti, kad pasakius vardą, gali greitai paaiškėti, kada jūs gimėte, kur ir kas jūsų tėvai. Biblija giminės istoriją pasakoja irgi tokiu būdu: tas ir tas, sūnus tokio ir tokio. Taigi, vardas savyje slepia ir žmogaus koordinates laike, erdvėje bei istorijoje. Tad, viskas prasideda nuo vardo. Viskas - tai žmogaus tapatybė, jo gyvenimas.

ĮŽANGA

1.Ar galime nusakyti šeimos vertybės iš vaikui suteikto vardo?

DĖSTYMAS

1.Kodėl dauguma šeimų pasirenka kitose tautose vartojamus vardus ir juos tiesiog sulietuvina?

2.Tėvai laukdami naujagimio visada domisi vardų madomis

3.Departamento statistikos duomenimis 2012 metais populiariausi vaikų vardai

4.Tėvų pasirinkimui įtakos turi tradicijos, pomėgiai bei lūkesčiai

5.Vardų parinkimo požiūris pasikeitė, anksčiau tėvai vaikų vardus rinkdavosi pagal knygų herojų vardus

IŠVADOS.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (762 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kokias asmens, šeimos, visuomenės vertybes galime atpažinti iš vaikams duodamų vardų? - Kalba, 8 kalbėjimo potemė
    10 - 2 balsai (-ų)
Kokias asmens, šeimos, visuomenės vertybes galime atpažinti iš vaikams duodamų vardų? - Kalba, 8 kalbėjimo potemė. (2013 m. Vasario 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokias-asmens-seimos-visuomenes-vertybes-galime-atpazinti-is-vaikams-duodamu-vardu---kalba-8-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 19 d. 02:09
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo