Kokias jaunimo kultūros madas diktuoja šiuolaikinė žiniasklaida


Kokias jaunimo kultūros madas diktuoja šiuolaikinė žiniasklaida.

Visų pirma, manau, kad ši tema yra labai aktuali jaunam žmogui. Pasak Delfi portalo, paaugliai televiziją žiūri vidutiniškai dvi valandas per dieną. O kur dar straipsniai žurnaluose, laikraščiuose ar internete. Negalime neigti to, kad viešojoje erdvėje randama informacija daro didelę  įtaką jaunimui. Juk ne veltui ji vadinama ketvirtąja valdžia. Bet ar ta informacija visada palanki besiformuojančiai asmenybei? Manau, kad yra tiek teigiamą, tiek neigiamą žiniasklaidos pusė. Todėl reikėtų labai atidžiai atsirinkti, kokios muzikos klausomės, kokias knygas skaitome ar filmus žiūrime. Juk visos mados turi savas skelbiamas vertybes, kurios gali daryti įtaką mūsų asmenybės formavimuisi.

Visų pirma, žiniasklaida neužmiršta teigiamas vertybes puoselėjančių kultūros reiškinių. Teatras – vienas iš jų. Džiugu, kad žiniasklaida skatina domėtis jaunimą gan aukštą dvasinę vertę turinčiais spektakliais. Kritiniai straipsniai įvairiuose puslapiuose,pavyzdžiui, ,,Menufaktura ”, ,,Melpomenė” ar interviu vaizdo įrašai patraukia jauno žmogaus dėmesį labiau nei kitos informacijos perdavimo formos. Juk internetas – mūsų pamėgtas informacijos šaltinis.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (715 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gabriele
  • Kokias jaunimo kultūros madas diktuoja šiuolaikinė žiniasklaida
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kokias jaunimo kultūros madas diktuoja šiuolaikinė žiniasklaida. (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokias-jaunimo-kulturos-madas-diktuoja-siuolaikine-ziniasklaida.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 13:15
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo