Kokias šiuolaikiniam žmogui svarbias vertybes ugdo grožinė literatūra


Žemdirbiui svarbiausia ir vienintele tikrove. Kaip literatura ugdo zmogu. Kaip ugdo literatura. Kokias svarbias zmogui vertybes ugdo grozine literatura. Kokias zmogaus vertybes ugdo. Kokios vertybes labiausiai ugdo rasinys. Rasinys apie grozine literatura. Grozine lietuviu literatura kas ji. Kokias svarbias vertybes siuolaikiniam zmogui ugdo grozine literatura?.

Kokias šiuolaikiniam žmogui svarbias vertybes ugdo grožinė literatūra? Remiantis šiais autoriais Krėvė, Mykolaitis Putinas, K. Donelaitis.

Lietuvių grožinė literatūra, palyginus su kitomis šalimis yra dar jauna. Ji pradėta kurti XVIII amžiuje. Literatūroje imta atskleisti žmonių jausmus, aprašyti problemas, atspindėti ir pateikti tikrąjį gyvenimą. Skaitydami tokią literatūrą, imame mąstyti apie gyvenimą ir jo prasmę. O kokias gi šiuolaikiniam žmogui svarbias vertybes ugdo grožinė literatūra? Būtent į šį klausimą ir pabandysiu atsakyti.

Visų pirma, kalbant apie vertybes, būtina paminėti Kristijoną Donelaitį. K. Donelaitis – lietuvių grožinės literatūros pradininkas. Ir, žinoma, jo garsiausias kūrinys – poema „Metai“. Donelaičio „Metuose“ žemdirbiui svarbiausia ir vienintelė tikrovė yra jį maitinanti žemė. Tai, kas lemia žmogaus egzistenciją, jam yra šventa.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (406 žodžiai)
  • Mokykla
  • Valerija
  • Kokias šiuolaikiniam žmogui svarbias vertybes ugdo grožinė literatūra
    10 - 3 balsai (-ų)
Kokias šiuolaikiniam žmogui svarbias vertybes ugdo grožinė literatūra. (2014 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokias-siuolaikiniam-zmogui-svarbias-vertybes-ugdo-grozine-literatura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:31
×