Kokias vertybes teigia paauglių literatūra? šiuo aspektu argumentuotai pristatykite kelias pasirinktas knygas


Literatura formuoja vertybes. Vertybes puoselejamos paaugliu literaturoje. Vertybes paaugliu literaturoje. Kokias vertybes teigia paaugliu literatura rasinys. Kokias tautines vertybes teigia literatura?. Kokias vertybes teigia literatura. Kokias vertybes formuoja literatura. Kokias vertybes teigia paaugliu literatura apibendrinimas. Rasynis kokias vertybes teigia poezija. Knygų vertybės.

Kokias vertybes teigia paauglių literatūra? Šiuo aspektu argumentuotai pristatykite kelias pasirinktas knygas. Kalbėjimo potemė 2013m.

Literatūra - tai neįkainojama kultūros dalis, kuri ne tik yra veikiama visuomeninės aplinkos, bet ir pati ją veikia. Literatūra formuoja estetinį skonį, jos santykį su literatūrinėmis vertybėmis, supratimą, žmonių bendravimą ir kultūringumą. Gaila, bet literatūra ne visada yra vertinama. Dažniausiai jauniems paaugliams knyga nesukelia tiek daug emocijų kiek kompiuteriniai žaidimai ar net pirmieji vakarėliai su draugais. Mano nuomone, tokie paaugliai net nėra bandę skaityti gerų, šiuolaikinių knygų, nes jei bent vieną tokią perskaitytų – nuomonė apie literatūrinius kūrinius tikrai pasikeistų. Norėčiau pristatyti jums keletą knygų, kurios atskleidžia, mano nuomone, svarbiausias žmogaus vertybes.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (650 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovydas
  • Kokias vertybes teigia paauglių literatūra? šiuo aspektu argumentuotai pristatykite kelias pasirinktas knygas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kokias vertybes teigia paauglių literatūra? šiuo aspektu argumentuotai pristatykite kelias pasirinktas knygas. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokias-vertybes-teigia-paaugliu-literatura-siuo-aspektu-argumentuotai-pristatykite-kelias-pasirinktas-knygas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:04
×