Kokias vertybes teigia paauglių literatūra?


Kokias vertybes gina lietuvos horacijus. Kokias vertybes gina lietuvos horacijus?. Kokios knygos vertybes. Kokias vertybes gina literatura. Kokias vertybes gina lietuviu literatura. Paaugliu literaturos vertybes rasinys. Kokios vertybes teigia paaugliu literatura. Kokias vertybes teigia literatura. Kokias vertybes moko knygos. Kokias vertybes teigia paauglių literatūra? šiuo aspektu argumentuotai pristatykite  kelias pasirinktas knygas..

Literatūra Kokias vertybes teigia paauglių literatūra? Šiuo aspketu argumentuotai pristatykite kelias pasirinktas knygas.

Vertybės – žmogaus sukurtos nuostatos, kurios praturtina gyvenimą. Jų dėka, paaugliai suformuoja savo gyvenimo pagrindą ir mąstymą. Bet pasauliui tobulėjant, keičiasi ir paauglių vertybės. Jos tampa materialios ir beprasmės. Tad jauniems žmonėms reikia pažinti tikrąsias vertybes. Ir tai būtų : tikėjimas, žmogiškumas, draugystė, meilė ir kitos. Vienas įžymus pasaulinio garso mąstytojas ir rašytojas Viktoras Franklis yra pasakęs: „Vertybių mes negalime išmokti – vertybes turime išgyventiˮ. Ir mano nuomone, tai patirti padeda knygos. Skaitydami jas, kaskart patiriame naują nuotykį ir sužinome kažką įdomaus, knygos priverčia ir susimąstyti. Taigi ir paauglių literatūra pateikia įvairių vertybių, o aš šiandien išsakysiu savo požiūrį ir aptarsiu, kokias vertybes pastebėjau skaitytose knygose.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (740 žodžiai)
  • Mokykla
  • A
  • Kokias vertybes teigia paauglių literatūra?
    10 - 3 balsai (-ų)
Kokias vertybes teigia paauglių literatūra?. (2013 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokias-vertybes-teigia-paaugliu-literatura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:43
×