Kokias vertybes ugdo mano gimtojo miesto kultūra?


Miesto kultura rasinys. Mano gimtasis miestas rasinys. Rasinys apie kultura. Kultura rasinys. Kas ugdo jauna zmogu?. Kultura ugdo zmogu. Kas ugdo jauna zmogu. Rasinys apie gimtaji miesta. Rasinys kultura. Kaimo ir miesto kultura rasinys.

Šią temą pasirinkau, nes šiuo metu dažnai vis svarstoma ar apskritai yra ugdomas jaunas žmogus, ar jį gali išugdyti miestas ir jo kultūra, ar galų gale mokykla. Kiekviena mokykla stengiasi ugdyti jauną žmogų. Moksleivis mokykloje gali pasirinkti tam tikrus užsiėmimus. Plačiai buvo svarstoma apie ugdymą ir daugelis teigė, kad lietuviams ypač trūksta pasitikėjimo savimi. Žmogus netiki savimi, savo jėgomis. Pakeisti savęs vertinimą į „aš galiu“, pasitikėjimą bendruomene „mes esame valstybės piliečiai ir galime daug ką pakeisti“ – vienas iš pagrindinių mokyklos uždavinių. Mokykla taip pat turėtų suteikti tam reikalingų įgūdžių. Kiekvienas miestas taip pat ugdo jauną žmogų. Jaunimas gali pasirinkti beagles užsiėmimų, pradedant sportu ir baigiant – menais. Klaipėdos miesto kultūros centras žvejų rūmai. Puikiai žinomas šokių kolektyvas “Žuvėdra”. Puikiai žinome, kad jaunimas mėgsta linksmintis naktiniuose klubuose.
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (385 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gabriele
  • Kokias vertybes ugdo mano gimtojo miesto kultūra?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kokias vertybes ugdo mano gimtojo miesto kultūra?. (2011 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokias-vertybes-ugdo-mano-gimtojo-miesto-kultura.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 26 d. 23:13
×