Kokie literatūros klasikos personažai gali paskatinti jauną žmogų tobulinti savo būdą ir elegesį?


Kas formuoja jauną žmogų. Kas ugdo jauna zmogu. Literaturos klasikos vertybes. Klasika formuoja vertybes. Literaturos personazai. Kokie literatūros personažai gali paskatinti jauną žmogų tobulinti savo būdą ir elgesį.. Klasikos vertybes. Klasika formuoja žmogų. Literaturos klasikos personazai kuriniai. Liet.literat8ros personažai.

Lietuvių analizė. Kokie literatūros klasikos personažai gali paskatinti jauną žmogų tobulinti savo būdą ir elegesį? Savo nuomonę pagrįskite aptardami. -. Klasikos kūrinių personažus.


Literatūra formuoja estetinį skonį,veikia žmonių bendravimo formas, bet iš literatūros mokomasi, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Ji siekia duoti žmogui vertybinę orientaciją,sudaro jam galimybę jausti, išgyventi žmogiškąsias vertybes.

Visų pirma pradėkime nuo to,jog personažai skatina jauno žmogaus būdą ir elgesį.Vienas iš mums žinomų personažų yra Mažasis Princas. Jis yra jaunų žmonių idealas,kuris atskleidžia dažniausiai vertinamas žmogiškąsias savybes; meilę, supratingumą, gailestį, atjautą.. Tačiau šiandieniniame pasaulyje meilė ir grožis suprantamas kiek kitaip nei anksčiau. Daugelis iš mūsų ieškome grožio akimis, o ne širdimi.. Rašytojas Antuanas de Egziuperi teigia:„Gerai matyti galime tik širdimi,esminių dalykų akys nemato.“ Ši citata įrodo,kad reikia jausti viską savo širdimi,viduje, nes išorinis grožis nėra jau toks svarbus. Noriu pasakyti,kad drąsa ir pasitikėjimas savimi-esminiai gyvenimo dalykai.

  • Lietuvių kalba Analizės
  • 2013 m.
  • Marija
  • 1 puslapis (476 žodžiai)
  • Lietuvių analizės
  • Microsoft Word 8 KB
  • Kokie literatūros klasikos personažai gali paskatinti jauną žmogų tobulinti savo būdą ir elegesį?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kokie literatūros klasikos personažai gali paskatinti jauną žmogų tobulinti savo būdą ir elegesį?. (2013 m. Vasario 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/kokie-literaturos-klasikos-personazai-gali-paskatinti-jauna-zmogu-tobulinti-savo-buda-ir-elegesi.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:46