Kokie prestižiniai apdovanojimai suteikiami lietuvos kultūrai nusipelniusiems žmonėms? Aptarkite, kuo įžymios asmenybės, gavusios prestižinius apdovanojimus.


Apdovanojimai lietuvos kulturai nusipelniusiems zmonems. Meno žmoniu apdovanojimai. Kokie apdovanojimai skiriami lietuvos kulturai.

Kokie apdovanojimai suteikiami lietuvos kultūrai nusipelniusiems žmonėms? Aptarkite, kuo įžymios asmenybės, gavusios prestižinius apdovanojimus pastaraisiais metais.


Šiais laikais, kai pasaulis kupinas naujovių, žmogus net nesusimąsto, kad visą laiką yra apsuptas bei veikiamas kultūros, kuri jį pasiekia visomis formomis. Seniau kultūra, menu, paveldu domėjosi tik tam tikro išsilavinimo žmonės, o dabar, mano nuomone, tai turėtų būti svarbu kiekvienam iš mūsų.

Visame pasaulyje kultūra bei menas yra skatinami įvairiomis premijomis, apdovanojimais, pavyzdžiui vienu žinomiausiu pasaulio apdovanojimu yra oskarai. Lietuva taip pat nėra išimtis, čia kasmet yra skiriamos įvairios premijos ir apdovanojimai kultūros ir meno kūrėjams. Nacionalinės kultūros ir meno premija yra laikoma vienu prestižiškiausiu apdovanojimu, kuriuo siekiama skatinti kūrėjų kūrybą, įvertinti reikšmingiausius kultūros ir meno kūrinius, lietuvos ir pasaulio lietuvių bendruomenės kūrėjų sukurtus per pastaruosius metus.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (355 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mindaugas
  • Kokie prestižiniai apdovanojimai suteikiami lietuvos kultūrai nusipelniusiems žmonėms? Aptarkite, kuo įžymios asmenybės, gavusios prestižinius apdovanojimus.
    10 - 2 balsai (-ų)
Kokie prestižiniai apdovanojimai suteikiami lietuvos kultūrai nusipelniusiems žmonėms? Aptarkite, kuo įžymios asmenybės, gavusios prestižinius apdovanojimus.. (2012 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokie-prestiziniai-apdovanojimai-suteikiami-lietuvos-kulturai-nusipelniusiems-zmonems-aptarkite-kuo-izymios-asmenybes-gavusios-prestizinius-apdovanojimus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 04:03
×