Kokie veiksniai lemia tautos stiprybę?


Kas lemia tautos stiprybe. Radviliada svarbiausios idejos. Kokie faktoriai lemia tautos stiprybę. Tautos stiprybe lemia. Kas lemia tautos likima. Radviliada pagrindines idejos. Stipri tauta - laisva tauta. Kas lemia tautos stiprybe?. Stipri tauta laisva tauta. Rasinys kokie veiksniai lemia tautos stiprybe.

Kokie veiksniai lemia tautos stiprybe ?

Nuo seno pasaulyje egzistuoja daug tautų. Jos turi savo teritoriją, kalbą ir papročius. Kiekviena stipri šalis pasižymi daug ypatybių, kurios yra svarbios ir neatsiejamos nuo kitos tautos. Manau, niekada pasaulyje nebus lygybės, todėl vienos tautos stipresnės, įsitvirtinusios savo žemėse, o kitos ne. Bet ar mes susimąstome, ko reikia stipriai valstybei? Kokie veiksniai padaro ja stipria?

Vienas iš svarbiausių tautos stiprybės veiksnių – tai jos gimtoji kalba. Visos šalys turi savo kalbą, ją gerbia ir tausoja. Kalba kiekvienai valstybei teikia savitumo, originalumo, kuris jai leidžia išsiskirti nuo kitų šalių, esančių pasaulyje. Šalys, kurios praranda savo kalbą, pamažu praranda ir savo stiprybę, nes gimtasis žodis kiekvienam žmogui yra būtinas lyg oras. Lietuva ilgai kovojo, kad išlaikytų savąją kalbą, nepasidavė, net kai buvo labai sunku, todėl dabar lietuva yra laisva šalis. Mes įrodėme savo stiprybę tiek metų tausodami savo gimtąjį žodį, net kai jis buvo uždraustas, nepageidaujamas.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (392 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovilerbv77
  • Kokie veiksniai lemia tautos stiprybę?
    6 - 2 balsai (-ų)
Kokie veiksniai lemia tautos stiprybę?. (2012 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokie-veiksniai-lemia-tautos-stiprybe.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:39
×