Kokioje visuomenėje gyvenam mes ir mūsų vaikai? Patyčios – žaibiškai plintantis virusas


Kokioje visuomenėje gyvenam mes ir mūsų vaikai? Patyčios – žaibiškai plintantis virusas.

Mes augame visuomenėje, kurioje automobilio markė yra didesnis rodiklis nei intelektas. Visuomenėje, kurioje bijoma pasakyti savo nuomonę. Čia žmonės verčia apsaugines tvoras, kurios saugo homoseksualų demonstraciją, nors patys tokiom tvorom užsidaro nuo tolerancijos, o jų žodynuose, tokie individai prirašyti prie žodžių „iškrypėliai ir pedofilai.” O visų svarbiausia jėga, žlugdanti visuomenę nuo pagrindų, vadinasi patyčios. To pasekmės - iškreiptos vertybės, įvairūs kompleksai, depresija ar net savižudybė. Ar tokių problemų prislėgtas ateities kartas mes norime užauginti?

Patyčios plinta kaip virusas, kuris labiausiai pastebimas tarp vaikų. Juo užsikrečiama vieni nuo kitų. Ir visgi, tie, kurie šiandien mano draugai, rytoj gali tapti priešais. Puikiausias to pavyzdys – mokyklos. Pakanka pasikalbėti su mokiniais arba jau mokyklas baigusiais žmonėmis ir suprasi – patyčios mokykloje klesti ir plečias. Vieni gali papasakoti tapę aukomis, kiti, nuleidę akis, prisipažįsta buvę skriaudėjais. Kartais, žiūrint į vaikus, atrodo, kad mokyklose vyksta kova dėl būvio: arba ją laimi, nes esi stipresnis, arba pralaimi ir prisijungi prie atstumtųjų.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (571 žodžiai)
  • Mokykla
  • Judile
  • Kokioje visuomenėje gyvenam mes ir mūsų vaikai? Patyčios – žaibiškai plintantis virusas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kokioje visuomenėje gyvenam mes ir mūsų vaikai? Patyčios – žaibiškai plintantis virusas. (2015 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokioje-visuomeneje-gyvenam-mes-ir-musu-vaikai-patycios-zaibiskai-plintantis-virusas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 23:34
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo