Kokios mintys man kilo skaitant Altorių šešėly


Kokios mintys man kilo skaitant romana altoriu sesely. Kokios mintys kilo skaitant altoriu sesely. Kokios mintys kilo skaitant altoriu seseli. Ese kokios mintys man kilo skaitant altoriu seseli. Kokios mintys kyla skaitant romana. Mintis apie altoriu sesely. Altoriu sesely.mintys i dalis. Altorių šešėlyje skaitymas. Rasinys apie kokios mintys man kilo skaitant romana altoriu sesely. Mintys apie altoriu sesely.

Kokios mintys man kilo skaitant romaną „Altorių šešėly“. Lietuvių kalbos rašinys.

Grizes po pirmojo pasaulinio karo Vasaris vengia kunigystes, jis nebenori bendrauti su kitais parapijieciais. Jis isvyksta i kauna tampa gimnazijos direktoriumi, sutinka Liucija, suzino, kad mokins jos sunu Vytuka. Taciau jam mirus, po kurio laiko nusizudo ir Liuce. Jis tesia savo literaturine veikla, po kurio laiku susipazista su pianiste Aukse, del kurios jis veliau meta kunigyste ir tesia savo gyvenima su ja. Manau Vasaris pagaliau padaro tai, ka jam senai reikejo padaryti, pradeti gyvenima su moterimi, rasyti eilerascius, jis kitoks zmogus nei mane daugelis.

Sis kurinys man parode koks kartais gyvenimas sudetingas, nesuprantamas, kad vien tik noro nepakanka, turi nepaleisti savo pareigu del pagundu. Taciau jei tai kartojasi kelis kartus ir trugdo buti laimingu, reikia pagaliau imtis to, kas teikia laime. Jau pradzioje matesi, jog Vasariui buti kunigu netinka, taciau jis vistiek beatodariskai stengesi padaryti viska, kad butu geriausias.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (542 žodžiai)
  • Mokykla
  • Simona
  • Kokios mintys man kilo skaitant Altorių šešėly
    10 - 2 balsai (-ų)
Kokios mintys man kilo skaitant Altorių šešėly. (2013 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokios-mintys-man-kilo-skaitant-altoriu-sesely.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 05:03
×