Kokios psichologijos žinios gali būti naudingos profesijai


Gyvenimo prasmės. Asmenybės tikslai. Vidinę motyvaciją. Neigiamas emocijas. Asmenybių tipai pagal temperamentą.

Refleksija, tai ką gi šis žodis reiškia. Pirmą kartą šį žodį išgirdau per psichologijos paskaitą, kai dėstytoja pasakė, kad reikės parašyti refleksiją, apie tai, kaip ir kokios psichologijos žinios gali būti naudingos būsimai mano profesijai. Taigi ir kas yra ta refleksija.

Pradėkime nuo asmenybės. Asmenybė, tai yra sistema jungianti žmogaus psichikos procesus, elgesio bruožus, motyvus, pažinimą ir veiklą į unikalią darnią visumą, kuri išskiria jį iš kitų žmonių tarpo, daro vieninteliu ir nepakartojamu. Žinant ką nors apie žmogų, galima susidaryti bendrą vaizdą apie jį: jo charakterį, sugebėjimus, apie tai ko jam reikia. Šios žinios man pravers ateityje, nes reikės bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, bet pritaikiusi savo įgytas žinias apie asmenybę man bus lengviau.

Kiekvienas žmogus turi ieškoti savo gyvenimo prasmės. Tai yra labai svarbu, susiję su pačiu žmogumi. Jei jis ieškos gyvenimo prasmės, tai jis visada tobulės, darys viską kas jam suteiks malonumą. Bet pirmiausia jis turi pažinti save, nes jei savęs nepažinos, tai jis ir nežinos kas jam yra gyvenimo prasmė. Dabar mano gyvenimo prasmė yra studijuoti ir baigti studijas. Žinoma yra ne vienas šis tikslas, yra ir kitų, kurie įtakoja mano gyvenimo prasmę. Kas turi šią savybę, tai visuomet pasieks savo užsibrėžtus tikslus, o tai labai svarbu kiekvienam žmogui.

  • Psichologija Refleksija
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (863 žodžiai)
  • Samanta
  • Kokios psichologijos žinios gali būti naudingos profesijai
    10 - 4 balsai (-ų)
Kokios psichologijos žinios gali būti naudingos profesijai. (2016 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokios-psichologijos-zinios-gali-buti-naudingos-profesijai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:24
×