Kokios svarbiausios gyvenimo vertybės?


Svarbiausios vertybes. Svarbiausios žmogaus vertybės. Gyvenimo vertybes rasinys. Kokios vertybes gyvenime yra svarbiausios. Vertybes rasinys. Vertybės gyvenime. Kokios vertybės svarbios žmogui. Kas yra gyvenimo vertybes. Kokios yra vertybes. Zmogaus vertybes rasinys.

Kokios svarbiausios gyvenimo vertybės?

Kiekvieno žmogaus gyvenimas yra individualus. Žmogus pasirenka sau gyvenimo vertybės. Vieni žmonės galvoja, kad gyyvenimo svarbiausia vertybė yra tautiškumo puosėlėjimas, anot kitų, vertybė tai gyvenimas dėl savęs arba gyvenimas dėl šeimos, meilės. Taigi, kokios gyvenimo vertbės yra svarbiausios?Gyvenimas dėl tautos, savęs, šeimos ar meilės?

Dažnai girdime iš bendraamžių, jog reikia gyventi dėl savęs.Daryti tai ką nori mūsų širdis, būti ten, kur pageidauja mūsų siela, ir būti su tuo, kurį mūsų vidinis pasaulis nori matyti artimiausiai. Ne vienas rašytojas rašė apie gyvenimą dėl savęs.Modernizmo raštyojas Vincas Mykolaitis-Putinas, parašęs psichologinį romaną „Altorių šršėly“, parodė skaitytojams, kad pagrindinio veikėjo Liudo Vasario vertbė yra gyvenimas dėl savęs. Nieko keisto, kad rašytojas rašė būtent tokia tema, nes Modernizmui būdinga žmogaus iškilimas, nes žmogus pradeda kurti kažką naujo,kažką jaustis likimo kalvių.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (596 žodžiai)
  • Mokykla
  • Agata
  • Kokios svarbiausios gyvenimo vertybės?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kokios svarbiausios gyvenimo vertybės?. (2013 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokios-svarbiausios-gyvenimo-vertybes.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 22:22
×