Kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų dominti šiuolaikinį jaunimą?


Pasvarstykite , kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų dominti šiuolaikinį jaunimą ir kodėl. Savo įžvalgas paremkite lietuviškos dokumentikos pavyzdžiais. Sudėtinis planas.


III. Pabaiga. Dokumentiniai filmai jaunimui yra įdomūs bei patrauklūs. Šiandieninių filmų yra begalybė. Šiame filmų kūrimo versle dominuoja garsiausios asociacijos, tokios kaip holivudas ar bolivudas. Jose nuolatos sukuriami populiariausi bei geriausi filmai, sulaukę pasaulinės šlovės. Žinoma, prie pasaulinio lygio filmų greta stengiasi žygiuoti ir vis labiau pagreitį įgaunantis lietuviškasis kinas, kurio dėka, pastaruoju metu kino teatruose galime išvysti tuntą įvairiausių žanrų filmų. Tačiau visgi, neginčytinai didžiausią naudą iš visų filmų žanrų turi dokumentiniai filmai, kadangi tai pagrinde yra istoriniai filmai, kuriuose galime išvysti tiek tikras istorijas apie karus, jo aukas ir pan., tiek apie paprastus žmones, jų išgyvenimus ar kokius nors svarbius įvykius. Trumpiau tariant, dokumentiniai filmai - tai kino meno rūšis, vaizduojanti tikrus faktus, įvykius ar žmones. Jaunimas, nors ir nėra vienas didžiausių tokio pobūdžio filmų gerbėjų, tačiau visgi viliuosi, kad būtent tokio žanro filmai, tam tikra tema, sudomintų ir juos bei gal netgi suvirpintų ir jų pačių jaunas širdis. Todėl šiandien savo kalboje ir pasvarstysiu, visgi kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų sudominti jauną žiūrovą bei pagrįsiu savo nuomonę atitinkamais pavyzdžiais.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (847 žodžiai)
  • Mokykla
  • Domantas
  • Kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų dominti šiuolaikinį jaunimą?
    10 - 3 balsai (-ų)
Kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų dominti šiuolaikinį jaunimą?. (2016 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokios-tematikos-dokumentiniai-filmai-galetu-dominti-siuolaikini-jaunima.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 19:22
×