Kokios vertybės ir konfliktai slepiasi rusų realisto Antono Čehovo pieseje Vyšnių sodas


Kokios vertybės ir konfliktai slepiasi rusų realisto Antono Čechovo pieseje „ Vyšnių sodas “?

Belaikė XIX amžiaus pabaigos realizmo epocha, kurios tikslu buvo literatūros kūriniuose vaizduoti ne svajones ir fantazijas, o tik tikrovę, rodo mums visą paprastybę ir atskleidžia visas kasdienybės gyvenimo sunkybes. Pjiesė „Vyšnių sodas“ – tai įgyveninimas pačio geriausio, įsikūnijimas grožybės ir poezijos. Apie ką mums kalba kūrinys , paraštyas epochų kaitos laikotarpyje,kai viena epocha jau eina į pabaigą, o kita dar nespėjo ateiti? Mūsų ateitis slepiasi už tų kurie ne stovi vienoje vietoje, viename laikotarpyje, o visą laiką juda į priekį.

Žmogus turi paaukoti kažką tam, kad pasiekti po to gero rezultato. Prieš mus dar ne buvusieji sodo šeimininkai : Ranevskaja, jos brolis Gaevas ir jos vyras , kurie yra rodomi , kaip ne sceninis vaidmuo. Jų pagrindinė problema – tai gyvenimas paskolomis, beprasmiškumas ir nenaudingumas to buvimo. Šeimininkės vyras nebegalėjo ūkininkauti, nuo ko nusigyveno ir mirė nuo šampano. Pati Ranevskaja nuo kančios išleido visus pinigus savo grožiui ir savo meilužiui.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (685 žodžiai)
  • Mokykla
  • Anastasia
  • Kokios vertybės ir konfliktai slepiasi rusų realisto Antono Čehovo pieseje Vyšnių sodas
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kokios vertybės ir konfliktai slepiasi rusų realisto Antono Čehovo pieseje Vyšnių sodas. (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokios-vertybes-ir-konfliktai-slepiasi-rusu-realisto-antono-cehovo-pieseje-vysniu-sodas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 07:53
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo