Koks menas reikalingas šiuolaikiniam jaunimui ir kaip jis gali prisidėti prie jauno žmogaus asmenybės formavimosi


Koks menas reikalingas šiuolaikiniam jaunimui ir kaip jis gali prisidėti prie jauno žmogaus asmenybės formavimosi.


Menas yra ne tik žmogaus kūrybinės veiklos išraiška, ne vien įvairių tautų kultūros atspindys, bet ir asmenybės formavimo priemonė. Šiuolaikinis jaunimas domisi moderniosiomis technologijomis, dažnai praleidžia savo laisvalaikį socialiniuose tinkluose ir pamiršta, jog norint tobulinti savo asmenybę reikia domėtis menu. Kinas, muzika, mada - tai meno rūšys, kurios yra reikalingos ir šiais laikais ypač svarbios jaunam žmogui bei padeda formuoti jauno žmogaus asmenybę.

Kinas reikalingas šių laikų jaunam žmogui ir prisideda prie jo asmenybės formavimosi, nes kino filmai moko jauną žmogų dvasinių vertybių, padeda pažinti pasaulį. Kino filmai jaunam žmogui greičiau ir patraukliau perteikia informaciją, vaizdinė medžiaga padeda geriau įsiminti. Vienas iš kino filmų, kuris moko jaunąjį žiūrovą tokių vertybių kaip meilė šeimai, pagarba, draugystė, pagalba ištikus nelaimei, yra Briuso Beresfordo filmas „Ponas Čerčas”. Šiame, 2016 metais sukurtame filme, pagrindinį vaidmenį atlieka ir poną Čerčą įkūnija žinomas amerikiečių aktorius Edis Merfis. Ponas Čerčas yra talentingas virėjas, kurį pasamdo vėžiu serganti motina ir nori, jog jis šešis mėnesius gamintų maistą jos mažai dukteriai Šarlotei.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (745 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Irmina
  • Koks menas reikalingas šiuolaikiniam jaunimui ir kaip jis gali prisidėti prie jauno žmogaus asmenybės formavimosi
    10 - 2 balsai (-ų)
Koks menas reikalingas šiuolaikiniam jaunimui ir kaip jis gali prisidėti prie jauno žmogaus asmenybės formavimosi. (2017 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/koks-menas-reikalingas-siuolaikiniam-jaunimui-ir-kaip-jis-gali-prisideti-prie-jauno-zmogaus-asmenybes-formavimosi.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 23:07
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo