Koks santykis yra tarp psichologo ir socialinio darbuotojo, kokia yra šių darbuotojų funkcija/paskirtis?


Koks santykis yra tarp psichologo ir socialinio darbuotojo, kokia yra šių darbuotojų funkcija/paskirtis?


Taigi kyla klausimų kuo susiję socialiniai darbuotojai ir psichologai, todėl bandysiu atsakyti į šį klausimą, bei įsigilinti atskirai į socialinio darbuotojo darbą ir psichologo darbą. Manau, šiuo metu šios dvi profesijos yra be galo svarbios ir reikalingos, kadangi vis pasaulyje daugėja žmonių kuriems reikia vienokios ar kitokios pagalbos, kurios gali suteikti būtent šios srities specialistai. Būtent psichologų ir socialinių darbuotojų bendradarbiavimas duoda didesnę naudą tiek visuomenei tiek pavieniams žmonėms ar šeimoms, kadangi tai gaunasi kur kas didesnė parama tiek psichologiškai, tiek materialiai tiek ieškant pagalbos kitose institucijose ar iš kitų žmonių pagalbos (pavyzdžiui, reikalingi būtiniausi daiktai, rūbai ir panašiai) .

Taigi darbo tikslas – atskleisti koks santykis yra tarp psichologo ir socialinio darbuotojo, kokia yra šių darbuotojų funkcija/paskirtis ir visgi atskleisti šių dviejų profesijų bendradarbiavimą realybėje.

Taigi psichologų funkcija yra tirti psichikos procesus bei elgesį. Taip pat padeda spręsti iškilusias problemas, ieškoti įvairių atsakymų ir padėti rasti tinkamą pagalbą žmogui, jeigu jos reikia.

Taigi koks šių darbuotojų bendradarbiavimas turėtų būti ir koks jis yra realybėje?

Psichologas per išsamią diagnostiką gali žymiai padėti socialiniam darbuotojui organizuoti savo pastangas, kad įgytų profesionalų įtaką.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (873 žodžiai)
  • Universitetas
  • Meda
  • Koks santykis yra tarp psichologo ir socialinio darbuotojo, kokia yra šių darbuotojų funkcija/paskirtis?
    10 - 2 balsai (-ų)
Koks santykis yra tarp psichologo ir socialinio darbuotojo, kokia yra šių darbuotojų funkcija/paskirtis?. (2019 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/koks-santykis-yra-tarp-psichologo-ir-socialinio-darbuotojo-kokia-yra-siu-darbuotoju-funkcijapaskirtis.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 10:38
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo