Koks Vytauto paveikslas vaizduojamas M.Husoviano kūrinyje Giesmė apie stumbro išvaizdą, žiaurumą ir medžioklę ?


Giesme apie stumbra vytauto paveikslas. Husovianas vytauto paveikslas. Skaidres apie husoviano giesme apie stumbroa. Vytauto paveikslas husoviano. Idejos apie stubro vaizdavima. Valdovo paveikslas m.husaviano poemoje gesme apievstumbrus. Kokiod vytauto savybes akcentuojamos husoviao giesmeje apie stumbra. Paveiksliukai medziokles tema. Paveikslas stumbrai. Vytautas husoviano giesmeje apie stumbra.

Koks Vytauto paveikslas vaizduojamas M.Husoviano kūrinyje giesmė apie stumbro išvaizda, žiauruma ir medžiokle“ ?

M.Husovianas sukūrė bene pirmaji grožineje lietuvos literatūroje Vytauto paveiksla, kurį atskleidė savo kūrinyje „giesmė apie stumbro išvaizda, žiauruma ir medžiokle“. Poemos ištraukoje autorius žavisi Lietuvos Didžiojo kunigaikščio griežtumu, tvirtu būdu, teisingumu. Poetas visas šias Lietuvos valdovo savybes atskleidžia išvaizdžiai, išraiškingai, nevengdamas pabrėžti jo žiauraus elgesio su nepaklusniais valdiniais, kuriuos kankina ir net siunčia į mirtį. Didžiulis bei išaukštintas Vytauto tikėjimas turėjo patraukti Popiežiaus dėmesį į Lietuvą, šiuo tikslu ir buvo parašyta šis kūrinys.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (170 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Nierka
  • Koks Vytauto paveikslas vaizduojamas M.Husoviano kūrinyje Giesmė apie stumbro išvaizdą, žiaurumą ir medžioklę ?
    10 - 8 balsai (-ų)
Koks Vytauto paveikslas vaizduojamas M.Husoviano kūrinyje Giesmė apie stumbro išvaizdą, žiaurumą ir medžioklę ?. (2015 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/koks-vytauto-paveikslas-vaizduojamas-mhusoviano-kurinyje-giesme-apie-stumbro-isvaizda-ziauruma-ir-medziokle-.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:10
×