Koks yra, ką turi žinoti ir ką turi gebėti šiuolaikinis verslininkas?


Koks yra, ką turi žinoti ir ką turi gebėti šiuolaikinis verslininkas?


 Šiuolaikinė visuomenė pasiskirsto į viešą bei privatų sektorius, kurie padalina ją į labai skirtingus polius, apibūdinamus visai skirtingais bruožais, lemiančiais skirtingus rezultatus ir, iš esmės, veiklą. Privatus sektorius - verslas, yra labai svarbus mūsų šalies ekonomikai, verslumui, savarankiškumui, savitumui. Pirmuoju Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečio laikotarpiu susidaręs verslo, verslininko įvaizdis, veidas iki šiol daug kam liko įstrigęs atmintyje ir daugeliui neina šio įvaizdžio atsikratyti, ar įžvelgti šiuolaikinio verslo bruožus, kurie ženkliai pakito, tačiau vis dar persekioja minėto laikmečio šmėkla. Vertėtų apžvelgti šiuolaikinio verslo bruožus, sąlygas bei žmogaus, užsiimančio savarankiška veikla portretą, kur jis - ne vien nelegaliais būdais užsidirbantis ir su visais nesiskaitantis, verslininku vadinamas asmuo. Šiandien verslininkas yra stiprios idėjos, darbo, atsidavimo jam žmogus, kuris visais įmanomais būdais siekia užsibrėžto tikslo - savarankiškai padaryti tai, ką visuomenėje daugelis šaukia "bizniu".

            Kas yra svarbiausia šiuolaikiniam verslui? Visi vienareikšmiškai atsakytų, jog pradžia, tačiau tai nėra ir jokiu būdu ne būtinai yra investicijos, tai yra - idėja.

            Nepaisant to koks yra verslininko tikslas, ar įkurti verslą, ar jį padaryti didele bendrove, verslas turi kelis svarbiausius bruožus.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1026 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rūta
  • Koks yra, ką turi žinoti ir ką turi gebėti šiuolaikinis verslininkas?
    10 - 7 balsai (-ų)
Koks yra, ką turi žinoti ir ką turi gebėti šiuolaikinis verslininkas?. (2016 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/koks-yra-ka-turi-zinoti-ir-ka-turi-gebeti-siuolaikinis-verslininkas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 14:55
×