Kokteilinė rinkodaros analizė


Marketingas Klasikinis Tradicinis. Kalendoriaus vizualinis atvaizdavimas 2017m. birželio mėn. Iii iv vi. Kalendoriaus padieninis aprašymas 2017m. birželio mėn. II III IV VI. Strategijos apibendrinimas ir santrauka.


Mūsų siūlomas produktas – išmanioji kokteilinė. Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems pabodo rutina virtuvėje ir į savo namų valgiaraštį panorote įnešti truputėlį egzotikos. Prietaisas puikiai tiks tiek norintiems pasaldinti gyvenimą, tiek pasirinkusiems sveiką gyvenimo būdą. Su šiuo produktu gali plakti vaisių, daržovių, žaliuosius ar ledų kokteilius. Norint pritraukti ir išlaikyti vartotoją, pirmiausia turime išsiaiškinti vartotojų poreikius bei norus. Šiomis dienomis visi žmonės nuolat skuba ir dažniausiai neturi laiko užsiimti sveika gyvensena, todėl mūsų produktas yra kaip alternatyva, nes kokteilis yra sveikas, natūralus bei jo pagaminimo laikas vos keletą minučių. Tai yra naujas ir inovatyvus produktas, nes turi automatines programas, lietiminio valdymo mygtukus, LCD ekraną, apsukų reguliavimą, laikmatį, garso izoliaciją, variklio aušinimą, pasižymi dideliu galingumu bei puikiai tinka žmonėms propaguojantiems sveiką gyvenimo būdą, nes yra be bisfenolio A, kuris imituoja hormonų veiklą ir taip trikdo normalų jų funkcionavimą, taip pat ši cheminė medžiaga siejama su tokiomis medicininėmis problemomis kaip nutukimas, širdies ligos, krūties, prostatos vėžys, diabetas, vaisingumo problemos, smegenų vystymosi sutrikdymas. Taigi, žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata, šis produktas puikiai tiks. Be to, rinkdamiesi produktą, atkreipėme dėmesį į tai, jog ateina vasaros sezonas ir šio produkto populiarumas bus žymiai didesnis, kadangi vasarą žmonės mėgsta susiplakti žaliavalgišką ar kokį nors sveiką kokteilį atsigaivinimui, juolab kai vasaros sezonu auga tiek daug vaisių, uogų bei kitų sveikų žolelių, kurios puikiai tinka paskaninti gėrimus.

  • Microsoft Word 253 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1149 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Kokteilinė rinkodaros analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kokteilinė rinkodaros analizė . (2017 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokteiline-rinkodaros-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 12:49
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo