Kokteilių baro verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Aplinkos analizė. Rinkodara. Kokteilių baro „ See You“ mikroaplinka. Kokteilių baro „ See You“ makroaplinka. Kokteilių baro „See You“ rinkos analizė. Kokteilių baro „See You“ rinkodaros programa. Kokteilių baro „See You“ pardavimo apimčių analizė. Gamyba (Produktų ir/ar paslaugų teikimo procesai). Kokteilių baro „See You “ organizacinis planas. Kokteilių baro „See You“ OVS. Kokteilių baro „See You“ personalas. Finansai. Planuojamos išlaidos. Pajamų prognozė. SSGG ir rizikos vertinimas. 20Santrauka.


Mūsų baro vieta įsikūrusi gana patogioje vietoje, Telšių centre, Respublikos gatvėje 27. Patalpos gana nemažos 150 kv. m., tačiau daugelį žaliavų ir įrangos paslaugų vykdymui įsigysime patys. Atnaujinsime esamų patalpų dizainą, modernizuosime pagal naujausias tendencijas – 3D piešininiai ant sienų, taip siekiant išsiskirti iš kitų konkurentų, tapti įsimintinais bei pritraukti klientų ir iš šalia esančių miestelių. Smagi muzika, specialūs savaitgalio renginiai bei pasiūlymai taps pagrindine jaunimo susibūrimo vieta.

Stengsimės, kad darbo vietoje dirbtų ir paslaugas teiktų tik gerai tai išmanantys specialistai. Numatomas 15 žmonių darbuotojų sąrašas, kurį sudaro : administratorius, barmenai, padavėjai, apsaugos, virtuvės darbuotojai, muzikos operatorius, buhalterė bei valytoja. Tikimąsi suburti tinkamą komandą, kuri leis pasiekti geriausių rezultatų.

Daug dėmesio skiriama bus tinkamam kokteilių pateikimui. Klientas pagal skonį, galės pasirinkti, ką jis nori ragauti – kokteilius, gaiviuosius nealkoholinius gėrimus. Visada bus galimos išankstinės rezervacijos, pagal kurias bus paruoštas stalas specialiam užsakymui, aptarnaus apmokytos padavėjos, bus patiekiami lengvi užkandžiai.

Verslo tikslui pasiekti svarbiausios reikiamos lėšos bus gaunamos iš kapitalo, kurios esame pačios susitaupiusios ir jos reikalingos verslui pradėti, o sekančios iš ilgalaikės paskolos, kurią padengs mūsų laiduotojas bent trejus metus.

Prognozuojamas pelnas kokteilių baro „See you“ priklausys nuo pardavimo pajamų, kurias pagrindinai sudaro kokteilių pardavimas, o tai priklauso ir nuo klientų apsilankymo skaičiaus mūsų bare.

Pagrindinis rizikos veiksnys yra konkurentai miesto centre, todėl stengsimės nuolatos išlaikyti puikią atmosferą, stabilias kainas, šventines akcijas, kad pritrauktume ne tik naujų klientų, bet ir išlaikytume jaunimą, kuris dažnai lankytųsi pas mus.

Šiuo metu Telšiuose nėra daug vietų kur jaunimas ir vyresnio amžiaus žmonės galėtų praleisti savo laisvalaikį. Čia veikia tik vienas naktinis klubas – „Pink Loft“, biliardo klubas ir keletas kavinių, tačiau jose yra galimybė tik pavalgyti. Savaitgalio vakarais jaunimui ir vyresnio amžiaus žmonėms trūksta vietų, kuriose galima pasilinksminti, pašokti, paragauti įvairiausių kokteilių ir pasibūti draugų kompanijoje ilgiau negu iki 12 val. nakties. Kadangi Telšiuose trūksta tokio pobūdžio vietų, tai pritrauktų ir aplinkinių miestų gyventojus – Plungės, Šiaulių ir kt. aplinkinių miestelių.

Verslo idėja atidaryti kokteilių barą „See You“ . Tai būtų vieta, kuri veiktų nuo ketvirtadienio vakaro iki sekmadienio paryčių. Tai būtų pagrindinė jaunimo laisvalaikio praleidimo vieta, nes šiuo metu pasilinksminti Telšiuose yra galimybė tik penktadienio vakarais. Ketvirtadienį vyktų studentų vakarai, penktadienį bei šeštadienį teminiai vakarai pagal specialią programą, būtų kviečiamos žymios Lietuvos grupės ar atlikėjai. Didelis dėmesys būtų skiriamas kokteilių kokybei, jų įvairovei, skoniui. Šis kokteilių baras įsikurs Telšių centre Respublikos gatvėje 27. Patalpos bus nuomojamos. Vieta patogi ir prieinama vartotojams, patogu reklamuotis.

Patalpose būtų įrengtas modernus baras, didelė šokių salė, staliukai su visais patogumais draugų kompanijoms ar gimtadieniams švęsti. Atskira VIP patalpa, norint atsiriboti nuo kitų žmonių ar pageidaujant privatumo. Grojama muzika pagal naujausius ir populiariausius hitus. Iš anksto susiderinus galimybė išsinuomoti patalpas įmonės vakarėliams, išleistuvėms, gimtadieniams. Esant poreikiui savaitgaliais, rezervavus staliuką gali būti patiekiami ir lengvi užkandžiai.

Mūsų įmonės pagrindinis tikslas – sukurti jaukią ir populiarią laisvalaikio praleidimo vietą, kuri leistų Telšių gyventojams atsipalaiduoti po sunkios darbo savaitės, mokslų ir linksmai praleisti laiką pažįstamų draugų kompanijoje. Žinoma, svarbu, kad paslaugos vartotojai neštų įmonei pelną ir užtikrintų jos gyvavimą rajone.

Pritraukti daug lankytojų ne tik iš Telšių, bet ir aplinkinių miestelių ir miestų;

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 148 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (6219 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Kokteilių baro verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Kokteilių baro verslo planas. (2016 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokteiliu-baro-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 12:10
×