Kokybės vadovas skaidrės


Kokybės vadovas. Darbo tikslas. Tikslas Pristatyti kokybės vadovo tikslus, sugebėjimus ir jo atliekamus darbus. Kokybės vadovas – organizacinis dokumentas. Kokybės vadovas yra pagrindinis dokumentas diegiant ir prižiūrint kokybės vadybos sistemą. Kokybės vadovo tikslai. Užrašyti siektinus tikslus Specifikuoti naujų tikslų matavimus. Kokybės vadovo tikslai skirstomi. Kokybės vadovo įgūdžiai ir sugebėjimai. Domėtis programų kokybe Svarbiausia įsitikinimas. Domėtis procesais ir jų matavimais Apibrėžti procesai padeda komandai pasiekti tikslus. Žinoti inspekcijų ir peržiūrų metodus Efektyvios inspekcijos turi būti profesionaliai struktūrizuotos ir pravestos. Kokybės vadovo pagrindinės pareigos. Vadovauti komandai kuriant ir laikantis kokybės plano   Planavimo fazėje vadovauti komandai kuriant kokybės planą. Pranešti komandos lyderiui ir instruktoriui kokybės problemas   Informuoti komandos lyderį ir instruktorių apie problemas. Vadovauti komandai apibrėžiant. Nustatyti ir palaikyti komandos kūrimo standartus Pasirūpinti kad standartai būtų dokumentuoti. Peržiūrėti ir patvirtinti produktus prieš pateikiant konfigūracijos kontrolės   Peržiūrėti inžinierių proceso duomenis ir įsitikinti. Patvirtinant produktą paliudyti. Būti inspekcijų koordinatoriumi Kartu su autoriumi parinkti inžinierius inspekcijai. Inspekcijos susirinkime padėti visiems susikoncentruoti defektų radimui. Dalyvauti rašant kūrimo. Išvados. Naudota literatūra.

Tikslas: Pristatyti kokybės vadovo tikslus, sugebėjimus ir jo atliekamus darbus.

2.Domėtis procesais ir jų matavimais: Apibrėžti procesai padeda komandai pasiekti tikslus. Kokybės vadovas turi suprasti scenarijus ir mokėti jais pasinaudoti.

Dalyvauti rašant kūrimo ciklo ataskaitą: Aptarti procesą iš kokybės ir proceso perspektyvų: ar tiksliai ir pilnai surinkti duomenys; ar tiksliai laikytasi proceso; ar pilnai komandos nariai laikėsi kokybės tikslų Peržiūrėti kokybės rezultatus ir įvertinti juos lyginant su komandos tikslais.

  • MS PowerPoint 713 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (582 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernestas
  • Kokybės vadovas skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Kokybės vadovas skaidrės. (2015 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybes-vadovas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:26
×