Kokybės vadyba įmonėje


Kokybes valdymas imoneje. Kokybes vadyba organizacijoje. Mcdonalds kursinis. Alvora panasios imones. Kokybės valdymas įmonėse. Renata kiliokiene. Japoniskoji kokybes vadyba imoneje. Uab alvora. Kokybės kursinis darbas. Kokybes vadybos testas.

Literatūros analizė. Kokybės vadybos sistema. Kokybės vadybos diegimas organizacijoje. Kokybės gerinimas. Socialinės atsakomybės ir organizacijos vadybos sistemos integravimas. Iso. Principų apžvalga. Organizacijos veiklos aprašymas. Ab „montuotojas“ veiklos apžvalga. Įmonės charakteristika. Ab „montuotojas“ kokybės politika. Ab „montuotojas“ įdiegtos kokybės vadybos sistemos. Įmonės pasiekimai naudojant kokybės vadybos standartus. Kokybės vadybos sistemosnaudojamos kitose, tos pačios ūkio šakos organizacijose. Uab „montula”. Uab „alvora”. Uab „pramoninis montažas”. Tyrimo eiga ir rezultai. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Priedai. Priedas. Kokybės vadybos principų įgyvendinimo organizacijoje tyrimo anketa.

Šitą darbą mes rašėme pasiskirste dalimis, bet pasitardami vienas su kitu. Aprašysime kiekvieno indėlį į šitą darbą:

Renata Kiliokienė: aprašinėjo ir domėjosi įmonės charakteristika, jos misija, vizija. Įmonės kokybės politika. Kokie įvesti įmonėje standartai, apie toje pačioje ūkio šakoje dirbančių įmonių standartus ir juos aprašė.

Jūratė Andrijauskaitė: Ieškojo literatūros analizei šaltinių, pagelbėjo ieškant kokybės įvestus standartus. Domėjosi įmonės pasiekimais po įvestų standartų ir juos aprašė

Girmantas Siliūnas: domėjosi kaip įmonėje vygdoma kokybės vadyba, aprašė įmonės tyrimą, parašė išvadas ir pasiūlymus.

Anketą sudarinėjome kolektyviškai, apklausinėjome darbuotojus kolektyviškai.

Tačiau Deimingas nėra vienišas kokybės ir kokybės apsisprendimo poreikio šalininkas. Dar būtų Josephas M.Juranas, Philipas B.Crosby, Tomas Petersas, Kaoru Ishikawa, Genickis Taguchis ir daugelis kitų, padėjusių tiek užsienio, tiek Amerikos koncernams kurti nuolatines efektyvias, efektingas ir pelningas operacijas.

AB "MONTUOTOJAS" sudėtyje yra  5 filialai - Montavimo firmos (MF), kurios turi po keletą montavimo aikštelių (MA).

Įmonė turi leidimus ir sertifikatus reklamuojamiems darbams ir paslaugoms atlikti Lietuvoje ir užsienyje.Vadovaujant Didžiosios Britanijos įmonės “INTEC” konsultantams vadovai sukuria ir įdiegia Kokybės užtikrinimo sistemą, kurią įvertinus buvo suteiktas tarptautinį Kokybės sertifikatą atitinkantį ISO9002.

Bendrovės darbų profilis per visą veiklos laikotarpį beveik nepasikeitė, tik siekiant tenkinti laiko, techninio progreso bei kitokių aplinkybių keliamus reikalavimus, ji tobulino savo veiklą, kėlė kvalifikacinį, techninio aprūpinimo ir darbų technologijos lygį, plėtė veiklos sferą, prisiimdama tiekimo, projektavimo, generalinio rangovo funkcijas.

Šioje bendrovėje dirba apie 1000 darbuotojų. Iš jų 830 darbininkų, tai 330montuotojų, 250 suvirintojų, 30 izoliuotojų, 8 mūrininkų, 60 automašinų vairuotojų, šaltkalviai, tekintojai, elektrikai ir kt. Iš jų 60 aukštos kvalifikacijos brigadininkų, kurie dirbdami tiesiogiai vadovauja darbininkams ir prižiūri jų darbą.

Apie 140 tarnautojų ir specialistų tvarko administracinius, techninius bendrovės reikalus, vadovauja gamybai. Iš jų apie 70 – diplomuoti inžinieriai, darbų vykdytojai, turintys Lietuvos aplinkos ministerijos bei kitokių specialių darbų priežiūros institucijų atestatus, sertifikatus, leidimus, suteikiančius teisę vadovauti statybose ir specialiems darbams.

montuoja gelžbetonines konstrukcijas, įrengia po pastatais ir įrengimais surenkamus betoninius pamatus bei atlieka kitus bendrastatybinius darbus;

sudaro genrangos sutartis visiems statybos montavimo darbams, įskaitant projektavimo bei medžiagų ir technologinių įrenginių tiekimą, statomų objektų priežiūrą ir pridavimą;

sumontuoja bet kokios paskirties ir sudėtingumo technologinius įrenginius bei vamzdynus, aukšto spaudimo indus, dujotiekio, naftos ir kitus vamzdynus;

katilinių, kompresorinių ir siurblinių bei šaldymo stočių įrengimus, agregatus, keliamuosius bei transportavimo mechanizmus;

valo, dažo vamzdynų, indų, talpų paviršius bei daro jų šilumos izoliaciją;

atlieka savo užsakovų suvirinimo siūlių kontrolę neardomais metodais bei suvirinimo sujungimų įtempimų atleidimą;

užsiima komercine veikla, centralizuotais materialiniais aprūpinimais;

techninių – ekonominių skaičiavimų ir kitų analogiškų paslaugų tiekimas;

Įmonės konkurentai: UAB ”Kauno pramoninis montavimas”; UAB ”Narūnas”; UAB “Jonavos montuotojas”; UAB ”Manfula”; UAB ”Alvora”. Su šiomis įmonėmis varžomasi dėl objektų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse. Dažniausiai skelbiami konkursai pagal atliktų darbų kokybę, jų trukmę.Tačiau dabartiniu metu firmos užimtumas yra pakankamai didelis ir siūlomų darbų apimtis rodo, kad AB”Montuotojas” stipri konkurentė kitoms panašaus profilio firmoms.

Vartotojai : Partneriai ir užsakovai yra dauguma Lietuvos Respublikos ir kai kurios užsienio įmonės: JAV “Lancasteel Steel”; Kolumbija “Distral”; Estija “Esoil”; Europos koncernas GEA; Vengrija AB”Energetika”; Vokietija “Prcussag Wasser und Rohrtechnik”.

  • Microsoft Word 275 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (5333 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Kokybės vadyba įmonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Kokybės vadyba įmonėje. (2011 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybes-vadyba-imoneje.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 06:14
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo