Kokybės vadyba skaidrės


Tikslas. Pristatyti Sarah‘s Schiltz‘s straipsnį „Visuotinės kokybės vadybos informacijos integravimas kokybėje“. Uždaviniai. Pristatyti straipsnyje aprašomas įmonių problemas bei sprendimo būdus. Duomenų ir informacijos apsauga – įmonių kokybės vadybos ženklas. Taikant visuotinės kokybės valdymą yra apsaugoma. Prieinamumas prie svarbių duomenų, konfidencialumas. Apsauga tampa vis labiau sutelkta ne į kokybę. Visuotinės kokybės vadybos principai įdiegiant naujovę. Išvados ir pasiūlymai. Visuotinės kokybės vadyba yra svarbi visose įmonėse. Literatūros sąrašas. Bitinaitė V. , Snapkauskaitė D. Aiškinamasis anglų - lietuvių kalbų teisės ir verslo žodynas. Dėkoju, kad išklausėte.

Duomenų ir informacijos apsauga – įmonių kokybės vadybos ženklas. Duomenų apsaugos sąjunga ir visuotinės kokybės valdymas užtikrina teigiamą apsaugos ir kokybės santykį.

Apsauga tampa vis labiau sutelkta ne į kokybę, o į kiekybę. Pastebima jog informacinių duomenų apsaugos organizacijos pradėjo siekti kokybės, norint užtikrinti ilgalaikę įmonių sėkmę ir klientų pasitenkinimą.

Visuotinės kokybės vadyba yra svarbi visose įmonėse. Nuo vadovavimo kokybės priklauso darbo rezultatas. Įmonėms, kurios dar nesinaudoja šia sistema, siūlyčiau pradėti, tai pakels produkto/paslaugos kokybę.

  • MS PowerPoint 88 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (238 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ligita
  • Kokybės vadyba skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kokybės vadyba skaidrės. (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybes-vadyba-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 20:33
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo