Kokybės vadybos esamos padėties tyrimas „Telemarketing“ įmonėje


Įvadas. Pagrindiniai kokybės vadybos elementai. Įmonės analizė pagal kokybės vadybos elementus. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai. Priedai.


Įmonėje vyrauja jaunas kolektyvas, siekiantis tapti geriausiu pirkimo kanalu klientams bei yra atviras ir pasiruošęs naujovėms. Įmonę valdo bei joje dirba gerai savo darbą išmanantys bei atsakingai į savo veiklą žiūrintys specialistai. Visa komanda kartu sunkiai dirba, kad pasiektų bendrų įmonės tikslų.

Prekės ir paslaugos galutiniam vartotojui parduodamos užsakovo įmonės vardu. Per metus vidutiniškai parduodama 100000 prekių ir paslaugų, o per mėnesį vidutiniškai parduodama 9000 vnt. įvairių paslaugų ir prekių. Įmonė vykdo maisto papildų, medalių, kosmetikos, knygų, monetų, apatinio trikotažo, detoksikacijos produktų, skalbimo priemonių, apatinių drabužių, lieknėjimo preparatų pardavimų projektus.

Įmonės tikslas – unikalių savybių turinčius ekologiškus produktus pirkėjui pristatyti patogiai, tiesiai į pašto dėžutę, kurjeriu arba į pašto skyrių.

Užsakovo įmonės vardu įmonė gali surasti potencialų klientą, organizuoti susitikimus užsakovo pardavimų vadybininkams su už sprendimų priėmimą atsakingais verslo sektoriaus žmonėmis. Įmonė vykdo seminarų buhalteriams pardavimų, konferencijų bilietų pardavimų, susitikimų organizavimo, restoranų lojalumo programų, konferencijų bilietų pardavimo projektus.

Įmonė gali padėti parduoti įmonėms gaminius naujose rinkose, nes užsiima pardavimų organizavimu kitose Europos šalyse: Kroatijoje, Slovėnijoje bei Slovakijoje. Paslaugos yra teikiamos įmonėms su nedideliu reklaminiu biudžetu, įmonėms, kurių vartotojas yra privatus asmuo bei įmonėms, kurios nori didelių pardavimo apimčių. Įmonė vykdo projektus su Italijos keraminių peilių gamintoju, Latvijos sveikatingumo produktų platintoju Pabaltijyje, Lietuvos knygų leidyklomis, Lietuvos juvelyrikos įmone bei daugeliu kitų.

Atsižvelgiant į klientų poreikius, įmonėje prekiaujama didžiausią paklausą turinčiais produktais bei siūlomi nauji.

Įmonė prekiauja EcoChoice moteriškomis bei vyriškomis puskojinėmis, kurios yra pagamintos iš bambuko pluošto. pasižymi ypatingomis antibakterinėmis savybėmis ir yra naudingi sveikatai bei higieniški. Pasirinkę EcoChoice gaminius, pirkėjai pasirenka natūralumą. Pirkėjai už gaminius sumoka ypatingą kainą, kurią įmonei pavyksta išlaikyti dėl didelės produktų paklausos. Visi produktai sukurti bendradarbiaujant su Švedijos dizaineriais bei gaminami kruopščiai atrinktų tiekėjų įmonėse. (2 priedas)

Įmonė ne tik stengiasi įtraukti savo darbuotojus į darbą, bet ir skatina bendravimą tarpusavyje.

Visų devynių biurų darbuotojai bendrauja ne tik atėję į darbą, bet ir per socialinį tinklą Facebook. Jie turi savo uždarą grupę, kurioje nuolat bendrauja: dalinasi penktadienio nuotaikomis, sveikina kolegas. Kiekvienas darbuotojas stengiasi sugalvoti kokią nors originalią idėją ir pasidalina ja su savo kolegomis. Jie vieni kitus skatina atėjus rudeniui neliūdėti ir besibaigiančios savaitės proga pasidalinti linksmu anekdotu ir pakelti vieni kitiems nuotaikas. Be to, kad būtų jaukiau ir mieliau dirbti pasibaigus vasarai, darbuotojai vieni kitus skatina pasipuošti savo darbo vietas rudeniui. Kita originali idėja yra suorganizuoti „Vitaminų dieną“, kurios metu kolegos kviečiami prisidėti vieni prie kitų ir leisti sau suvalgyti tai, ko paprastai neleidžia ir pasidalinti su visais pietų įspūdžiais. Taip pat įmonės darbuotojai kviečia savo kolegas dalyvauti akcijose ir taip padėti kitiems. Vienas iš siūlymų buvo lapkričio 4-ąją Lietuvoje švenčiamos pyragų dienos proga kepti pyragus, už sutartą kainą juos pardavinėti kolegoms, bičiuliams ir surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“ bei pasidalinti įspūdžiais su kolegomis.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 684 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (2981 žodžiai)
  • Kolegija
  • Samanta
  • Kokybės vadybos esamos padėties tyrimas „Telemarketing“ įmonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Kokybės vadybos esamos padėties tyrimas „Telemarketing“ įmonėje. (2017 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybes-vadybos-esamos-padeties-tyrimas-telemarketing-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 22:30
×