Kokybės vadybos namų darbas


Darbu kokybes apibudinimas. 4 produktu su nacionaliniais ir tarptautiniais. Produktai su tarptautiniais žymenimis. Tarptautiniai produktu standartu zymenys. Pasirinktos imones veiklos kokybe atspindinciu rodikliu sarasas. Standartu zymenys produktai. Produktų su nacionaliniais ar tarptautinis standartų žymenimis apibūdinimas. Tarptautiniai ir nacionaliniai sertifikavimo zenklai. Prekių su nacionaliniais ar tarptautiniais standartų žymenimis apibūdinimas. Oko-tex 100 kokybės sertifikatas.

Firmos kokybę ir jos produktų kokybę atspindinčių rodiklių sąrašo sudarymas. Pasirinkto produkto teikiamos naudos vartotojui nustatymas. Produktų su nacionaliniais ar tarptautiniais standartų žymenimis apibūdinimas. Produktų su tarptautiniais ar nacionaliniais sertifikavimo ženklais apibūdinimas. Pasirinktos problemos priežasčių-pasekmės diagramos ir veikos proceso srauto diagramos parengimas.

Kiekvieno gaminio kokybė vertinama remiantis kokybės rodikliais, palyginus juos su baziniais, normatyviniais rodikliais. Gaminių kokybiniai rodikliai skirstomi į vienetinius, skirtus vienai kuriai nors savybei (paskirties, technologiškumo, remonto tinkamumo, ilgaamžiškumo, saugumo, ergonominiai, estetiniai, ekologiniai, ekonominiai) ir kompleksinius - keletai, visumai savybių (grupiniai, apibendrinantieji, integraliniai). Skirtingų verslo sektorių įmonių produkcija yra vertinama skirtingais rodikliais, kurie priklauso nuo įmonės veiklos specifikos. Pavyzdžiui, pieno perdirbimo įmonei yra taikomi tokie pieno kokybės nustatymo rodikliai: (1) spalva, (2) kvapas, (3) konsistencija, (4) temperatūra, (5) skonis, (6) rūgštingumas, (7) švarumas, (8) tankis, (9) neutralizuojancios ir inhibitorinės medžiagoab utenos trikotažas viena iš pirmųjų tekstilės pramonės įmonių respublikoje gavo oeko-tex 100 standarto sertifikatą. Jis patvirtina, kad gaminiai neturi kenksmingų medžiagų ir yra saugūs vilkėti. Produkcijos ekologiškumą patikrino ir sertifikatą suteikė vienas iš europos akredituotų institutų italijoje centrocot. Be to, AB utenos trikotažas gavo iš danijos technologijos instituto tarptautinius kokybės sertifikatus apatiniam trikotažui, naktiniams ir sportiniams drabužiams. Visa įmonės gaminama ir parduodama produkcija, kuriai suteikti kokybės sertifikatai pagal standartą oeko-tex 100, patenkina jo reikalavimus, Ji pripažinta ekologiškai švaria. Bendrovės laboratorijoje nuolat kontroliuojami medžiagų rodikliai: dažymo atsparumas, susitraukimas išskalbus, formaldehido kiekis, ph vertė. AB utenos trikotažas stengsis įsigyti oeko-tex 100 sertifikatus vaikų (naujagimių) drabužiams, kurių ekologiškam švarumui skiriama ypač daug dėmesio. Taigi, akivaizdu, jog bendrovė itin daug dėmesio skiria produkto kokybei, todėl galima teigti, jog teikiama nauda vartotokui yra didelė ir tuo bendrovė įgija konkurencinį pranašumą tarp kitų tek(1) gilpa junior – visavertis, vištienos pagrindu gaminamas maistas, turintis apetitą skatinantį aromatą, yra turtingas vitaminų ir mineralų. Šis maistas tinka įvairių veislių šunims. Maiste esančios reikalingos medžiagos padeda augančiam šuniui normaliai vystytis, suteikia jėgų ir energijos. Aukštus šio įmonės gilbertson & page produkto gamybos reikalavimus patvirtina jiems suteiktas tarptautinis kokybės standartas iso9001.

(2) kompanija barundan gamina 1-30 darbinių galvučių siuvinėjimo mašinas, galinčias siuvinėti 9-15 spalvų. Šios kompanijos gaminiams yra suteiktas tarptautinis kokybės standartas iso.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (901 žodžiai)
  • Kokybės vadybos namų darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kokybės vadybos namų darbas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybes-vadybos-namu-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 04:14
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo