Kokybės vadybos sistema


Kvs referatai. Kokybės vadybos procedūros. Kokybes apibrezimu daug.

Įvadas. Žodžio “kokybė” prasmė. Kokybės plėtros etapai: kultūra, pricipai ir metodai. Sprendimas įgyvendinti kvs. Keistini dalykai įgyvendinant kvs. Išvados. Literatūra.

Kokybės vadybos sistema-tai įmonės organizacinės struktūros pareigų, procedūrų, procesų, išteklių visuma būtina veiksmingai veiklos kokybės vadybai. Įmonės susiduria su naujais iššūkiais dėl vis labiau kintančios ekonominės padėties. Rinkos atsiranda ir išnyksta per trumpą laiką, o pirkėjų lūkesčiai, susiję su gaunamų prekių ir paslaugų kokybe, auga. Reaguodami į šiuos faktus, daugelis pramonės sektorių, iš esmės, automobilių pramonė, nusprendė įdiegti visuotinai pripažintas kokybės vadybos priemones, o tai, savo ruožtu, sukūrė kokybės vadybos sistemas (kvs), , iso, vda ir qs standartus. Neabejotinas tokios procedūros privalumas yra ne tik palaikymo funkcija sistemingai valdyti su kokybe susijusius klausimus įmonės viduje, bet ir suvokimas, kad tiekėjas tenkinantis priimtos kvs reikalavimus- Organizacija yra sertifikuota standartui- palaiko aukštos kokybės produktų ir paslaugų tiekimą. Tikslas: įvardinti keistinus dalykus įgyvendinant kvs. Žodis "kokybė", būdamas abstrakčia sąvoka, gali turėti daug skirtingų apibrėžimų, tokių kaip "esminis ir išskiriamas požymis asmens arba daikto" arba "požymis, apibrėžiantis daikto išskirtinumą"; tai tik keletas iš daugelio apibrėžimų "kokybė", kuriuos galima rasti žodyne. Priešingai, dabartinė sąvoka, bet kokio produkto/paslaugos “kokybė”, turi omenyje sugebėjimą suprasti pirkėjo poreikius ir, per tiksliai apibrėžtus reikalavimus, jų patenkinimą. Ši įprastinė žodžio reikšmė- akcentuotas „tinkamumas naudoti“ (kokybė kaip vertė) koncentruojasi ties pirkėjo poreikiais.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1090 žodžiai)
  • Axa
  • Kokybės vadybos sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
Kokybės vadybos sistema. (2012 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybes-vadybos-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:24
×