Kokybės vadybos sistemos organizacijoje pristatymas


Kokybės vadybos sistemos organizacijoje pristatymas. Darbo vadovė Docentė dr. Panevėžys. „X“ organizacija - tai kelionių agentūra. Trumpas organizacijos pristatymas. Patikimai teikti visas. Tikslai ir principai. Skatinti darnaus ir kokybiško turizmo vystymąsi. Kokybės politika. Įmonė nuolatos rūpinasi savo darbuotojų kvalifikacija ir siekia. Direktorė yra atsakinga daugiausia už vadovybinius procesus Planavimą procesus už išteklių skirstymą. Atsakomybės pasiskirstymas. Personalo valdymo procesus kvalifikacijos kėlimo planavimas. Vadybininkai atsakingi už pagrindinius procesus Pardavimo. Kadangi ši įmonė. Vidaus auditas. Praėjusios vadovybinės analizės nutarimo įvertinimas. Kokybės vadovybinė analizė. Tobulinimo planas.


„x“ organizacija - tai kelionių agentūra. Pardavinėja kelionių organizatorių siūlomus produktus, lėktuvų, keltų bilietus, tarpininkauja automobilių nuomoje ir apgyvendinimo srityse. Smulki įmonė, 3 darbuotojai: direktorė ir dvi vadybininkės.

Skatinti darnaus ir kokybiško turizmo vystymąsi. Naudoti naujausias rezervacines sistemas, kurios leidža pateikti klientui geriausius pasiūlymus pagal jo individualius poreikius. Bendradarbiaujame tik su patikimais, ilgalaikę efektyvios veiklos patirtį, aukštą reputaciją ir tvirtas pozicijas turizmo rinkoje užimančiais organizatoriais.

Įmonė nuolatos rūpinasi savo darbuotojų kvalifikacija ir siekia, kad jų žinios ir gebėjimai atitiktų aukščiausius klientų aptarnavimo standartus, kurie užtikrina operatyvų ir profesionalų kliento aptarnavimą.

Personalo valdymo procesus: kvalifikacijos kėlimo planavimas, rezultatyvumo vertinimas, pareigų paskirstymą, darbuotojų paieška ir atranką, įvadinius mokymus, darbuotojų vertinimą.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 146 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (369 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Kokybės vadybos sistemos organizacijoje pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kokybės vadybos sistemos organizacijoje pristatymas. (2016 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybes-vadybos-sistemos-organizacijoje-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 20:03
×