Kokybės vadybos taikymas įmonėje


Įvadas. Sony Kokybės valdymo sistema. Kokybės vadybos veikimo principas paremtas pagal ISO 9000 seriją. Atsakymai į klientus. Kokybės specialioji linija. Iniciatyvos kuriomis siekiama gerinti kokybę, saugumą ir ilgalaikį produktų patikimumą. Plėtros projektavimo etapo kokybės užtikrinimas. Su gamyba susijusios kokybės iniciatyvos. Iniciatyvos, siekiant pagerinti ilgalaikį produktų patikimumą. Iniciatyvos, kuriomis siekiama gerinti saugumo kokybę. Pastangos šalinti programinės įrangos pažeidžiamumą. Požiūris į aplinką. Išorinis pripažinimas. Išvada. Literatūra.


Tyrimo aktualumas. Šiais laikais, visuotinės kokybos vadyba yra plačiai paplitusi pasaulyje kaip viena iš svarbiausių priemonių siekiant išlaikyti organizaciją rinkoje tenkinant vartotojų poreikius bei lūkesčius. Mokslas, kiles Japonijoje apie 1950m. ir paremtas Japonijos bei Amerikos mokslininkų, grindžiamas pastovaus tobulėjimo filosofija, kuri gali būti taikoma ne tik organizacijų darbo kultūros bei gaminių kokybės užtikrinimui, bet ir kitose gyvenimo srityse.

Darbo tikslas – išanalizuoti kokybės vadybos principus, taikomus tokiose įmonėse kaip Sony, siekiant parodyti visuotinės kokybės svarbą organizacijoms.

Darbo uždaviniai:

Sony kokybės valdymo sistemos analizavimas

Sony iniciatyvos į projektavimų kokybę įvardijimas

Iniciatyvų kuriomis siekiama gerinti kokybę, saugumą ir ilgalaikį produktų patikimumą tyrimas

Išorinio pripažinimo įvardijimas siekiant įrodyti Sony visuotinės kokybės svarbą

Sony neseniai pertvarkė savo kokybes valdymo sistemą, peržiūrint kokybės valdymo mechanizmus visuose procesuose, nuo kūrimo, planavimo, projektavimo ir gamybos iki pardavimo ir paslaugų. Taip pat įtraukta iš naujo apibrėžti savo vaidmenis, atsakomybę ir įgaliojimus, kurie atsakingi už gaminių ir paslaugų kokybę ir gairių nustatymus. Remiantis šia nauja kokybes valdymo sistema Sony įgyvendina priemones susijusias su nuolatiniu gaminių ir paslaugų kokybės gerinimu, ši sistema yra pateikta toliau:

Paskyrė pagrindinius direktorius atsakingus už produkto kokybę ir ir saugą bei buvo pavesta jiems koordinuoti pastangas siekiant pagerinti produktų ir klientų aptarnavimo kokybę ir užtikrinti reagavima į problemas laiku

Paskirti kokybės pareigūnai kiekvienam verslo vienetui ir paskirti dirbti su pirmaujančiais produktais ir konkrečiom verslo iniciatyvom pagal bendrovių valdybą, atsakingą už produktų saugą ir kokybę bei vyresniojo vadovaujančio darbuotojo atsakingo už atitinkamą verslo padalinį

Paskirti įrangos kokybės pareigūnai kiekviename verslo padalinyje skatinti išlaikyti ir didinti bendrą programinės įrangos kokybę vadovaujant ir prižiūrint kokybės pareigūnus. Tai pat užtikrinamas ryšys tarp remiamų produktų.

Sukurti skatinimo verslo padaliniai ir specifiniai regioniniai padaliniai siekiant užtikrinti, kad Sony produktai atitiktų įstatymus ir teisės aktų sistemą.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 156 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1842 žodžiai)
  • Universitetas
  • As
  • Kokybės vadybos taikymas įmonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Kokybės vadybos taikymas įmonėje. (2016 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybes-vadybos-taikymas-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 19:53
×