Kokybės valdymo sistemos UAB Marijampolės pieno konservai


Marijampoles pieno konservu struktura ir kontaktai. Marijampolės pieno konservai struktura ir kontaktai.

UAB Marijampolės pieno konservai. Veikla. Darbuotojai. Rinka. Valdomas turtas. Gamybinė struktūra. Konkurentai, tiekėjai, platintojai, partneriai. Procesų žemėlapiai. „ UAB Marijampolės pieno konservai“ procesų žemėlapis. „ UAB Marijampolės pieno konservai“ procesų žemėlapis ,,Sintetiniai ryšiai‘‘. „ UAB Marijampolės pieno konservai“ procesų žemėlapis ,,Vertės kūrimas‘‘. „ UAB Marijampolės pieno konservai“ procesų žemėlapis ,,Avaringumas‘‘. „uab marijampolės pieno konservai“. Valdymo struktūra. Valdymo struktūros sąsajos su procesais vykstančiais organizacijoje. Kriterijų lentelė. Kriterijai. Nuolatinis gerinimas. Išteklių valdymas. Orientavimas į vartotoją. Darbuotojų įtraukimas. Abipusiai naudingi ryšiai su tiekėjais. Diegimo planas. Diegimo veiklos. Didžiausios kliūtys atliekant darbą.

Pirmiausiai buvo nelengva padaryti procesų žemėlapio elementus bei parodyti žemėlapio sąsajas su organizacijos veikla, nes labai lengva buvo susipainioti kur kas turi būt ir nenuklysti nuo temos. Toliau buvo ganėtinai sunku išrinkti kokie tiktų KV metodai mūsų pasirinktai įmonei ir pagal kokius kriterijus mes taip nusprendėme, nes visi metodai yra ganėtinai panašūs ir galbūt todėl mums buvo sunku tai padaryti na ir žinoma, diegimo planas (jis turbūt buvo sunkiausias), dėl kurio kilo rūpesčių, nes nežinojome kaip jį daryti, neturėdami konketaus pavyzdžio.

  • Ekonomika Namų darbas
  • Microsoft Word 73 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (4579 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Kokybės valdymo sistemos UAB Marijampolės pieno konservai
    10 - 4 balsai (-ų)
Kokybės valdymo sistemos UAB Marijampolės pieno konservai. (2014 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybes-valdymo-sistemos-uab-marijampoles-pieno-konservai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:33
×