Kokybinio tyrimo apdorojimo užduotis


Kokybinio tyrimo apdorojimo užduotis. Lentelė. Rinkodaros klausimai, į kuriuos kūrybinės įmonės atkreipia didžiausią dėmesį. Lentelė. Problemos, iškylančios vykdant įvairius rinkodaros tikslus kūrybinėje įmonėje. Lentelė. Lietuvos ir užsienio kūrybinių industrijų įmonės, kuriuos ekspertai pateikė kaip pavyzdžius, kaip pasitelkiant rinkodarą įmonės geba pasiekti itin gerų rezultatų.


Ekspertas 1: Originalumas, išskirtinumas, pritaikymas pagal poreikį / analizė, poreikių patenkinimas.

Ekspertas 2: Manau didžiausias dėmesys skiriamas turinio rinkodaros galimybių pritaikymui, siekiant pritraukti rėmėjus kultūros projektams įgyvendinti. Mūsų pačių produktų pardavime arba projektų įgyvendinime – didžiausias dėmesys skiriamas kuriamo produkto išskirtinumui, naujumui ir pritaikymui konkrečiai išgrynintai klientų grupei, kurią pateikiamas turinys galėtų sudominti savo originalumu bei pilnavertiškai atitiktų kliento poreikius.

Ekspertas 4: Daugiausiai kreipiu dėmesį į kūrybiškumą ir pridėtinę vertę – Facebook, Youtube kanalams. Kuomet sukuriu kažką naujo ir įdomaus, lieka mažiau darbo ieškant naujų klientų.

Ekspertas 5: Veiklos tikslas ir aplinka (rinka), tikslinės auditorijos, išskirtinumas, nauda tikslinei auditorijai.

Ekspertas 6: Klientų lojalumo skatinimas, prekės ženklo pozicionavimas, klientų poreikių išsiaiškinimas.

Ekspertas 7: Vadyba (rūpestis klientu, jam skiriamas dėmėsis ir pan.), Kokybė ir Profesionalumas (gebėjimas profesionaliai įvertinti kliento poreikį ir ginti jo interesus).

Ekspertas 8: Naujų vartotojų pritraukimas ir esamų išlaikymas turinį bei vertybes kuriančiomis priemonės (iš esmės - turinio rinkodara).

Ekspertas 3: Pritaikyti veiksmingą ir sudominančią reklamą klientams. Sunku išlaikyti gerą įmonės vardą ir pritaikyti efektyvią reklamą.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1024 žodžiai)
  • Kolegija
  • Indrė
  • Kokybinio tyrimo apdorojimo užduotis
    10 - 3 balsai (-ų)
Kokybinio tyrimo apdorojimo užduotis. (2020 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokybinio-tyrimo-apdorojimo-uzduotis.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 14:18
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo