Komandinė partnerystė sprendžiant neįgaliųjų socialinės grupės problemas


Komandinė partnerystė sprendžiant ,, neigalumas ‘‘ socialinės grupės. Problemų indentifikavimas. Pagrindinė problema. Kliento sugebėjimas įveikti sunkumus. Kliento aplinka. Socialinio darbuotojo tikslas ir uždavinai. Trakų globos ir socialinių paslaugų centru. Priemonių panaudojimas. Alkochlikų klubą. Socialinio darbuotojo funkcijos. Komandu schema.

Problemų indentifikavimas: Vyras yra vienišas, neturi artimųjų šalia, turi trečios grupės neįgalumą, gyvena nuošalį toli nuo miesto, retai važiuoja autobusai į miestą. Vartoja alkocholį.

Kliento sugebėjimas įveikti sunkumus: Žmogus nepasiduoda vienatvėj bendrauja su kaimynais, tvarkosi savarankiškai kiek jėgos leidžia namus. Jo pagrindinė matoma problema tai, kad silpna jo sveikata.

Kliento aplinka. Gyvena vienas, sūnūs išvykę dirbti ir gyveti į užsienio šalis, žmona mirusi. Gyvena kaime, nuosavam name. Turi kaimynus. Vyro stiprybė nenori pasiduoti savo silpnai sveikatai, nori savim pasirūpinti, gyventi savuos nauose, bendrauja su aplinkiniais.

Atrasti socialinius neforamlius ir formalius ryšius, kurie padėtų asmeniui būti pakankamai savarankiškam ir būti aprūpintam tiek materialiai, tiek morališkai.

Kaimynai, kurie yra arčiausiai su klientu, gali dažniau bendrauti, aplankyti.

Socialinis darbuotojas susisiektų su sūnumis, paaiškintų, kad reikia senatvėje tėvui padėti. Tarp kliento ir sūnų yra tolimas ryšys retai matosi, nes sūnūs gyvena užsienyje. Jei negali dažniau matytis tai materiališkai aprūpintų tėvą, paskambintų.

Socialinis darbuotojas taip pat susisiektų su Trakų globos ir socialinių paslaugų centru, kuriam būtų priskirtas socialinė pagalbą į namus, nes klientas dėl savo silpnos sveikatos negali savimi pasirūpinti savarankiškai kiek jis norėtų.

  • Sveikata Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (758 žodžiai)
  • Kolegija
  • Auruska
  • Komandinė partnerystė sprendžiant neįgaliųjų socialinės grupės problemas
    10 - 6 balsai (-ų)
Komandinė partnerystė sprendžiant neįgaliųjų socialinės grupės problemas. (2015 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/komandine-partneryste-sprendziant-neigaliuju-socialines-grupes-problemas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:00
×