Komandinio darbo organizavimo vertinimas


Santrauka. Įvadas. Komandos samprata ir nauda organizacijai. Komandos sąvokos teorinė apibrėžtis. Komandinio darbo privalumai. Komandos gyvavimo ciklai. Bendra komandinio darbo raidos modelių apžvalga. Formavimas. Sumaišties ir Norminimo etapų apžvalga. Komandinio darbo Veiklos ir Užbaigimo etapų apžvalga. Komandinio darbo efektyvinimo metodai. Komandinio darbo organizavimo uab „x“ tyrimas. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatų analizė. Dokumentų analizė. Interviu rezultatų analizė. Anketinės apklausos duomenų įvertinimas. Išvados. Rekomendacijos komandos vadovui. Literatūros sąrašas. Terminų ir sąvokų žodynas. Priedų sąrašas. Priedas.Komandos sąvoka. Priedas.Komandos formavimo schema. Priedas. Apklausos anketa.

Komandinis darbas šiuolaikinėse organizacijose tampa vis populiaresnis. Komandinio darbo pranašumas įrodytas tyrimais- komandos gali greitai ir efektyviai reaguoti į sparčiai kintančią aplinką, greitai ir rentabiliai sukuria ir pateikia produktus ir paslaugas, efektyviau veikia visą organizaciją, gerina vadovavimo kokybę, sudaro prielaidas radikaliems pokyčiams, taupo organizacijos laiką, skatina naujoves, kūrybiškumą.

Šio darbo tikslas - atskleisti organizuojamo komandinio darbo UAB “x” privalumus ir trūkumus,siekiant efektyvinti komandinį darbą.

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad tik 80 proc. komandos narių vertina save kaip komandą.

Lyginant komandos užduoties ir komandinio socialinio refleksiškumo rodiklius, pastebėta, kad dominuoja socialinė komandinio darbo gerovė, paremta narių gebėjimu išklausyti, nariai laikosi pažadų ir susitarimų bei moka priimti kritiką iš kitų narių. Tai vertinama, kaip stiprioji komandos pusė.

Komandinio darbo gerinimui, narių nuomone reikėtų aiškiau dalintis informacija ir įgyti tokių asmeninių savybių, kaip draugiškumas, savipagalba ir kantrybė. Tyrimas rodo, kad silpnoji komandos pusė yra jos narių nedalyvavimas sprendimų priėmime. 50 proc. respondentų davė vidutinius ir žemus balus vertindami šį aspektą.

Darbo pabaigoje pateikiamos praktinės rekomendacijos komandos vadovui, kurios turėtų padėti efektyvinti komandinį darbą organizacijoje.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 135 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (4924 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irma
  • Komandinio darbo organizavimo vertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Komandinio darbo organizavimo vertinimas. (2013 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/komandinio-darbo-organizavimo-vertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:11
×