Komandinis darbas komandoje


Komandinis darbas imoneje. Darbas komandoje referatas. Komandinis darbas imoneje referatas. Kursinis apie komandini darba. Komandos psichologija. Darbas komandos. Komandinis darbas skaidres. Kaip dirbti komandoje. Efektyvus vadovavimas komandai. Skaidrės apie komandinį darbą.

Komandinis darbas. Darbuotuju integracija komandoje. Komandos darna ir komandos psichologija. Komandos formavimasis. Vadovavimas komandai.

Naujam darbuotojui svarbu plėsti savo gebėjimų realizacijos galimybes ir tapti reikalingu ir geru komandos nariu. Jis dirba nuoširdžiai ir labai stengiasi, kad darbas būtų praduktyvus. Praėjęs adaptacijos laikotarpį (kovos ir pripažinimo ieškojimo, konsolidacijos etapus), darbuotojas patiria svarbius pokyčius, išgyvendamas apmąstymų laikotarpį. Tuo laiku peržiūrimos komandos vertybės, normos, perkainojama darbo ir pastangų svarba. Darbuotojas ima atidžiau vertinti savo pastangų tikslingumą. Praktikos tyrimai rodo, kad darbuotojai, praėję pevertnimo etapą, dažniausiai sumažina pastangas ir pradeda orientuotis į komandos normas bei organizacijoje egzistuojančią motyvacijos sistemą. Todėl nereikėtų stebėtis, kad darbuotojo, turinčio dideles potencines galimybes ir stiprią asmeninę motyvaciją, veiklos rezultatai komandoje tampa kukliais, jei joje vyrauja normos, neskatinančios produktyviai dirbti.

Specialistas, inovacijų komandoje oficialiai užimantis tam tikrą vietą pagal profesinę kompetenciją ir turintis pareigas net ir aukštesniame įmonės organizacinės struktūros lygmenije, negu kiti komandos nariai, turi išsikovoti savo funkcinę vietą – padėtį socialinių santykių sistemoje. Kiekvienai pozicijai būdingas savitas vaidmuo. Reikėtų atkreipti dėmesį į tris vaidmens aspektus. Tai rolinis laukimas, rolės supratimas, rolinė elgsena. Jie ypač svarbūs, kai dėl profesinės kompetencijos stokos ar dėl asmenybių nesuderinamumo reikia pakeisti kurį nors komandos narį kitu. Tai aktualu ir tada, kai prie inovacinės veiklos darbų reikalinga įjungti naujus žmones.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (3071 žodžiai)
  • Arturas
  • Komandinis darbas komandoje
    9 - 3 balsai (-ų)
Komandinis darbas komandoje. (2012 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/komandinis-darbas-komandoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 01:05
×