Komandos formavimo pricipai Maxima


Komandos formavimo pricipai. Uab “Maxima LT”. Tikslas. Pristatyti imonės “Maxima LT” komandos formavimo principus. Uždaviniai. Išaiškinti komandos formavimo. Komandos formavimas. Komandos formavimas – tai gerai funkcionuojančių komandų kūrimas ir tobulėjimas organizacijoje. MAXIMA. ir jos darbuotojai. Uab “MAXIMA LT” – didžiausias darbdavys Lietuvoje. Komandos formavimo principai. Į komanda įtraukiami skirtingi žmonės. Darnios komandos pavyzdys. “Meistro kokybės” prekės ženklu pažymėti produktai – tai visada švieži. Komanda yra mišri Komanda sudaro kvalifikuoti nariai. Išvados. Uab “Maxima LT” – tai viena labiausiai savo darbuotojus vertinančių įmonių Lietuvoje.

Išaiškinti komandos formavimo sąvoka; Supažindinti su įmone “Maxima LT”; Pristatyti komandos formavimo principus; Pateikti darnios komandos pavyzdį.

Į komanda įtraukiami skirtingi žmonės; Komandos nariai pasižymi reikalingomis savybėmis, žiniomis ir gebėjimais; Narių skaičius yra ribojamas.

Komanda yra mišri; Komanda sudaro kvalifikuoti nariai; Komanda vienija bendras tikslas; Komandos nariai bendradarbiauja; Komandos nariai geba identifikuoti savo stiprybes bei silpnybes.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 231 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (171 žodžiai)
  • Gabrielė
  • Komandos formavimo pricipai Maxima
    10 - 2 balsai (-ų)
Komandos formavimo pricipai Maxima. (2014 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/komandos-formavimo-pricipai-maxima.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:45
×