Kombinuotas manikiūras projektas


Kombinuotas manikiūras. Kombinuotas manikiūras – negyvos odelės pašalinamos sausu būdu su manikiūro freza bei žnyplutėmis. Naudojami įrankiai. Odelių atstumdytojas Dildė. Naudojami įrankiai. Frezų antgaliai. Keramikinis antgalis Priemonė skirta švelniam ir tiksliam akrilo ir gelinių nagų lakų šalinimui. Kombinuoto manikiūro privalumai. Tinka visų klientų. Kombinuoto manikiūro trūkumai. Vienas iš tokio. Procedūros eiga. Pirmiausia, rankos ir įrankiai turi būti kruopščiai dezinfekuojami. Pašiauškite nago plokštelę. Padenkite nagus gelinio nagų lako pagrindu ir lakuokite. Vaizdinė medžiaga. Darbo vieta turi būti. Darbo vietos aplinka. Darbuotojo išvaizda. Vilkėti specialius darbui skirtus rūbus Būti tvarkingos išvaizdos ( išlygintais. Bendrieji klientų priemimo reikalavimai. Darbuotojas turi pasisveikinti su Klientu žodžiais „Laba diena“. Nevartoti galimai Klientą žeminančių ar kaltinančių teiginių.


Kombinuotas manikiūras – negyvos odelės pašalinamos sausu būdu su manikiūro freza bei žnyplutėmis. Kombinuotas manikiūras yra kelių tipų manikiūro derinys, siekiant optimalių rezultatų. Tai yra individuali nagų gydymo programa, kuri bus veiksmingiausia konkrečiu atveju.

Keramikinis antgalis Priemonė skirta švelniam ir tiksliam akrilo ir gelinių nagų lakų šalinimui. Liepsnelė Galima saugiai ir švariai išvalyti latakėlius ir kutikulės zoną.

Silikoninis frezos antgalis skirtas pašalinti išsausėjusios odos šerpėtojimus, poliruoti natūralią nagų plokštelę.

Tinka visų klientų odos tipui Atliekama sausu būdu Reikalauja tik keletos įrankių Neskausminga dėka metodų derinio, nagų plokštelės ir odelės atrodo dailiau tinkamai apdorojant ir nupoliruojant odelę, ji auga daug lėčiau procedūrą galima pritaikyti prie individualių kliento savybių ir norų.

Vienas iš tokio manikiūro trūkumų yra poreikis praleisti daugiau laiko nei naudoti bet kurią kitą techniką Reikia daugybės brangių aukštos kokybės įrankių.

Pirmiausia, rankos ir įrankiai turi būti kruopščiai dezinfekuojami, kad būtų išvengta galimo infekcijos. Po to su specialiais tirpikliais pašalinama senoji lako danga, jei tokia yra. Po to yra sudėtingiausia gydymo dalis - pačios odelės pašalinimas. Pirma, specialus plonas pjoviklis pašalina pterigija, po to kruopščiai valo plokštelės paviršių nuo likusių dulkių ir pašalina pagrindinę odelės dalį, naudodamiesi žnyplėmis.

  • MS PowerPoint 688 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (544 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Deimantė
  • Kombinuotas manikiūras projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kombinuotas manikiūras projektas. (2020 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kombinuotas-manikiuras-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 28 d. 04:21
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo