Kombinuoti vežimai ir logistiniai sprendimai TEN-T (reikšmė,funkcijos,plėtra,prioritetai)


Įvadas. Trumpiniai. TEN-T reikšmė. Ten-t plėtra. Išvados. Šaltiniai.


Transportas yra nepaprastai svarbus, kad ES ūkinė veikla būtų efektyvi, tačiau šiuo metu trūksta labai svarbių jungčių. TEN-T(transeuropinis transporto tinklas) – tai yra keliai kurie sujungti tarp Europos sąjungos šalių(narių). Šiame darbe pasidomėsiu kokia šių kelių reikšmė, jų funkcijos. Taip pat, kokia plėtra žadama šiem keliams bei žinoma kokius prioritetus butent šiem keliams numačiusi Europos sąjunga.

Transportas yra nepaprastai svarbus, kad ES ūkinė veikla būtų efektyvi. Dauguma kelių ES buvo nutiesta orientuojantis į nacionalinius interesus. Transeuropinio transporto tinklo tikslas yra sukurti tokį transporto tinklą, kuris sudarytų geresnes sąlygas prekių ir žmonių srautams tarp ES šalių. Vienas iš didžiausių reikšmių yra sujungti žemyną tarp Rytų ir Vakarų, Šiaurės ir Pietų. Šiuo tikslu siekiama uždaryti tarpus tarp valstybių narių transporto tinklų, sunaikinti kelio susiaurėjimus, kurie vis dar trukdo lygiam funkcionavimui vidaus rinkai ir įveikti techninius barjerus tokius kaip nesuderinami standartai geležinkelio eismui. Tai skatina ir stiprina vientisas transporto grandines keleiviams ir kroviniams. Taigi didžiausio šio kelių tinklo reikšmė yra patogus ir gerai funkcionuojantis eismas per visą žemyną.

kelionės būtų sklandesnės ir greitesnės,

Naujo pagrindinio tinklo finansavimas: transporto infrastruktūrai reikia didžiulių investicijų, ir didelę jų dalį visuomet skirs valstybės narės. Europos uždavinys investicijų ir koordinavimo srityse – suteikti pridėtinės vertės šalinant sudėtingas pralaidumo kliūtis, diegiant trūkstamas jungtis ir remiant tikro Europos transporto tinklo kūrimą. Numatoma, kad pagrindinio tinklo kūrimas pirmuoju finansavimo etapu 2014–2020 m. kainuos 250 mlrd. eurų. Pagrindinis tinklas turi būti baigtas kurti 2030 m.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1482 žodžiai)
  • Reda
  • Kombinuoti vežimai ir logistiniai sprendimai TEN-T (reikšmė,funkcijos,plėtra,prioritetai)
    10 - 8 balsai (-ų)
Kombinuoti vežimai ir logistiniai sprendimai TEN-T (reikšmė,funkcijos,plėtra,prioritetai). (2016 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kombinuoti-vezimai-ir-logistiniai-sprendimai-ten-t-reiksmefunkcijospletraprioritetai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:55
×