Komercijos pradmenys versle


Įvadas. Studijuojamojo dalyko – komercijos pradmenys „Marko verslo“ įmonėje. Dalyko programa. Pagrindinių temų pavadinimas ir struktūra. Įmonės įkūrimas ir jos veiklos pristatymas. Darbo sauga. Įmonės verslo aplinkos įvertinimas. Įmonės rengimas ir apipavidalinimas. Rinkos tyrimų organizavimas. Įmonės komercinė veikla. Įmonės rėmimo politika. Įmonės kainų politika. Įmonės paslaugų politika. Įmonės buhalterinė apskaita ir finansų valdymas. Įmonės veiklos įvertinimas. Literatūra.


Nuolatinės kaitos procesai kelia naujus reikalavimus visuomenės nariams, verslo organizacijoms ir švietimo įstaigoms. Šiame procese verslumo ugdymas įgauna vis svarbesnė reikšmę.

Žinoti LR įmonių ir mokesčių įstatymus ir gebėti juos taikyti.

Tinkamai ir laiku reaguoti į rinkos pokyčius ir priimti reikiamus sprendimus.

Mokėti įvertinti atskirų įmonės veiklos sričių pelningumą ir tai pagrįsti ekonominiais skaičiavimais.

Gebėti priimti prekes pagal kokybę ir kontroliuoti parduodamų prekių kokybę.

Sugebėti atrinkti reikalingą informaciją ekonominei analizei atlikti ir valdymo sprendimams priimti.

Susipažinome su saugaus darbo instrukcija ir taisyklėmis ir jų laikėmės.

Ši vieta tinkama verslui, nes studentai bet kuriuo metu gali įsigyti norimų prekių. Konkurencija nėra didelė.

Išmokome sudaryti prekių užsakymus, jas priimti. Gautas prekes suvesti į duomenų bazę, sudėlioti kainas ir pateikti klientams.

„Marko verslas“ yra reklamuojamas Marijampolės kolegijoje, jos internetinėje svetainėje. Mes klientams rekomendavome perkamiausias prekes ir išsakėme savo nuomonę.

Maisto prekėms antkainis yra 20%, o kanceliarinėms prekėms ne didesnis kaip 10% antkainis. Prekių kainas suskaičiuoja Marijampolės kolegijos buhalterė.

Kiekvieną dieną suskaičiavome kiek pardavėme prekių ir suteikėme paslaugų. Išmokome užpildyti prekinę piniginę apyskaitą. Išmokome pildyti finansinius dokumentus.

  • Microsoft Word 90 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (877 žodžiai)
  • Kolegija
  • Irma
  • Komercijos pradmenys versle
    10 - 1 balsai (-ų)
Komercijos pradmenys versle. (2016 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/komercijos-pradmenys-versle.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 20 d. 15:43
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo