Komerciniai bankai ir jų funkcijos


Įvadas. Komercinių bankų samprata ir istorinė raida Lietuvoje. Komercinių bankų esmė ir siekiai. Komercinių bankų funkcijos. Komercinių bankų apžvalga Lietuvoje. Komercinių bankų pagrindinės finansinės paslaugos. Komerciniai bankai ir jų veiklos rezultatai. APKLAUSA „Lietuvos komerciniai bankai ir jų funkcijos“.

2012 m. duomenimis Lietuvos kredito sistemą sudaro septyni komerciniai bankai:

Savo filialus Lietuvoje yra įsteigę ir dvyliką užsienio bankų, dvi užsienio bankų atstovybės, 76 kredito unijos ir Lietuvos centrinė kredito unija.

Šiuolaikiniai komerciniai bankai klientams siūlo ne tik tradicines – indėlių priėmimo ir paskolų išdavimo paslaugas, bet ir daug naujų finansinių paslaugų. Plečiantis inovacijoms ir finansų inžinerijai komerciniai bankai tobulina ir modifikuoja rinkoje esamas paslaugas bei kuria visai naujus produktus ir priemones. Išskiriamos pagrindinės šiuolaikinių komercinių bankų teikiamos finansinės paslaugos:

Šaltinis: Lietuvos Respublikos finansų įstaigų įstatymas. 2002 m. rugsėjo 10d. Nr. IX-1068 (E. Bikas „Finansų rinkos ir depozitinės institucijos, 2013, p. 205)

  • Microsoft Word 294 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (3791 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernesta
  • Komerciniai bankai ir jų funkcijos
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Komerciniai bankai ir jų funkcijos. (2014 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/komerciniai-bankai-ir-ju-funkcijos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 06:06
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo