Komercinio nekilnojamojo turto nuomos paslaugų teikimo vertinimas


Gyvenamuju patalpu nuoma kursinis. Nekilnojamo turto nuomos vertinimas. Nekilnojamo turto vertinimo ataskaita. Komerciniu patalpu paieskos planas. Nekilnojamojo turto nuomos specifika. Komercinio nt marketingas. Nuomos esm4. Patalpu nuomos ypatumai. Nt nuomos darbo specifika. Nekilnojamasis turtas paslaugu teikimo salygos.

Įžanga. Paslaugų teikimo proceso elementai. Kylančios problemos ir kliūtys dėl nuomos paslaugų savybių. Teikimo sistemos projektavimas įmonėje. Nekilnojamojo turto nuomos rinka. Komercinių patalpų nuomos paslaugų vertinimas. Gyvenamųjų patalpų nuomos paslaugos. Pasiūlos ir paklausos poveikis paslaugos teikimui. Patalpų nuomos UAB „Auksinis namas“ paslaugų tyrimas ir vertinimas. Išvados. Summary. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.

Išvados 31 .

Summary priedai tema, komercinio nekilnojamojo turto nuomos paslaugų teikimo vertinimas , yra ganėtinai svarbus ir mažai analizuotas dalykas. Nekilnojamojo turto sąvoka apima daug rūšių, kad būtų paprasčiau šiame darbe bus apsibrėžta komercinių patalpų nuomos nagrinėjimu, tačiau šiek tiek aptarta ir gyvenamųjų patalpų nuoma. Pačios paslaugos labai skiriasi nuo materialiųjų prekių ir iš to kyla visiškai kitokie vadybos ir marketingo reikalvimai. Ir tuo pačiu, nuomos paslaugos skiriasi nuo kitokios rūšies paslagų.

Patalpų nuomos atveju, patalpos yra tik paslaugos objektas, o nuomos teikimas sudaro tokios paslaugos esmę. Todėl šio darbo tikslas – išnagrinėti nekilnojamojo turto nuomos paslaugų teikimo siekint lengviau įvykdyti tikslą visi nuomos paslaugų skirtumai ir ypatumai bus atskleisti remiantis paslaugos proceso ir teikimo sistemos aprašymu. Taip pat atsižvelgta ir į kitokius paslaugos vadybos ir iš to kylančius atitinkamus darbo reikalavimus paslaugų įmonėms. Nekilnojamojo turto nuomos rinka yra dalis nekilnojamojo turto rinkos, todėl svarbu aptarti tiek nuomos tiek nekilnojamojo turto rinka, ne jas sieja daug panašumų.

Tema yra aktuali teoriniu aspektu, todėl darbe didelis dėmesys skiriamas tokių paslaugų savybių poveikio aptarimui kaip: heterogeniškumas, gamybos ir vartojimo vienovė, kliento dalyvavimas ir kitų. Ši tema svarbi ir praktiniu aspektu, kadangi geras paslaugų savybių išmanymas daro didelę įtaką nuomos ir kitokio verslo plėtojimui, didesniam klientų poreikių išpildymui.

Darbo tyrimo objektas yra nuomos paslaugų teikimas UAB auksinis namas . Darbo tyrimo metodika - įvairių autorių nuomonių nagrinėjimas vienais ar kitais paslaugos teikimo klausimais. Rašant darbą naudotasi literatūrinių, internetinių, konferencijos šaltinių analizavimu ir atrinkimo to kas susiję su paslaugos tšiuo metu vis didesnę paslaugų masės dalį sudaro paslaugos, kurių gamybos ir marketingo principai gerokai skiriasi nuo apčiuopiamų prekių. Būtent dėl teikėjo ir vartotojo saveikos atsiradimo susiklosto paslaugos egzistavimo sąlyga. Netgi tokiu sąveikos atveju, kuomet vartotojas kaip asmuo tiesiogiai nekontaktuoja su paslaugų įmone, o paslauga teikiama per vartotojui priklausančias materialiąsias gėrybes. Nuomos atveju materialųjį pagrindą sudaro patalpos, pastatas, butas. Pagal rezultato išreiškimo galimybes ir našumo analizės taikymo laipsnį [. , p.

  • Microsoft Word 454 KB
  • 2010 m.
  • 35 puslapiai (7454 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irmutė
  • Komercinio nekilnojamojo turto nuomos paslaugų teikimo vertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Komercinio nekilnojamojo turto nuomos paslaugų teikimo vertinimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/komercinio-nekilnojamojo-turto-nuomos-paslaugu-teikimo-vertinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 20 d. 18:09
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo