Komercinių bankų bankrotas dėl priežiūros trūkumo ir rizikų nesuvaldymo


Įvadas. Banko bankrotas. Bankų rizika. Bankų priežiūra. Snoro banko bankroto analizė. „Snoro“ padėtis bankroto pradžioje. „Snoro“ veiklos sritis prieš banko veiklos apribojimą ir bankrotą. Tyrimai dėl „Snoro“ bankroto. „Snoro“ 2011 m. gruodžio 7 d. turėtas turtas ir įsipareigojimai. „Snoro“ įplaukos ir išmokos nuo 2011 m. gruodžio 7 d. LTL. Grynųjų įplaukų ir išmokų pasiskirstymas nuo bankroto proceso pradžios iki 2012 m. Išvados. Literatūros sąrašas.


Komercinių bankų bankrotas dėl priežiūros trukūmo ir rizikų nesuvaldymo banko veiklos organizavimo projektas vilnius 2016.

Banko rizika yra pagrindinis banko vertės veiksnys. Rizika yra labai nepageidaujama, tačiau banko veikloje ji neišvengiama. Rizika gali atsirasti dėl ekonomikos sulėtėjimo, nepalankių mokesčių ir prekybos politikos pasikeitimų, pasikeitusių palūkanų normų arba akcijų kurso kritimo.

2011m. Lapkričio 16d. „Snoro“ banko valdybos veikla buvo sustabdyta ir bankui buvo paskirtas laikinasis administratorius. 2011 m. lapkričio 24 d. Vilniaus apygardos teismas 2011 m. gruodžio 7 d. nusprendė banko administratoriumi paskirti Neilą Cooperį – turto sugrąžinimo specialistą. Banko administratorius turėjo vykdyti operacijas ir tvarkyti duomenis, kad išsaugoti turto vertę, iš banko turimų išteklių ir komercinės veiklos padidinti banko turtą ir padėti atskleisti su „Snoro“ turto perleidimu susijusius neteisėtus sandorius.

„Snoro“ veiklos sritis prieš banko veiklos apribojimą ir bankrotą.

Bankroto administratoriaus komanda, bankroto pradžioje pradėjo „Snoro“ turto, Lietuvoje ir užsienyje, tyrimą. Po tyrimo paaiškėjo, kad : prieš „Snoro“ bankrotą įvairus „Snoro“ turtas, kuris buvo įrašytas dokumentuose kaip banko nuosavybė, jau senai buvo perleistas tretiems asmenims, o banko tam tikras materialusis turtas buvo įsigytas už daug didesnę nei rinkos kainą. „Snoro“ pinigai ir turtas buvo perduoti trečiųjų šalių bankams kaip finansinis užstatas už jų išduotas paskolas kompanijoms, tačiau šie sandoriai nebuvo užfiksuoti finansiniuose įrašuose.

  • Bankininkystė Skaidrės
  • MS PowerPoint 1077 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (931 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Komercinių bankų bankrotas dėl priežiūros trūkumo ir rizikų nesuvaldymo
    10 - 3 balsai (-ų)
Komercinių bankų bankrotas dėl priežiūros trūkumo ir rizikų nesuvaldymo. (2017 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/komerciniu-banku-bankrotas-del-prieziuros-trukumo-ir-riziku-nesuvaldymo.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 16:49
×