Komforto sistemos automobilyje


Įvadas. Parkavimosi sistema. Sėdynių šildymo sistema. Šildomi stiklai. Oro Kondicionierius. Navigacinė sistema. Automatinis žibintų padėties valdymas. Išvados. Literatūra.


Automobilio variklio sukamas kompresorius suspaudžia skysčio kuriuo užpildyta sistema, garus ir nukreipia juos į kondicionierių, kuriame jie ataušta ir virsta skysčiu. Iš kondicionieriaus suslėgtas skystis teka pro skysčio resyverį ir išsiplėtimo vožtuvą, kuriame sumažėja skysčio slėgis ir temperatūra, į pagrindinį šaldymo įrenginį – garintuvą. Jame skystis garuoja, paimdamas iš aplinkos oro daug šilumos. Ventiliatoriaus pučiamas į saloną oras, praeidamas pro garintuvą ataušta. Sušilę skysčio garai iš garintuvo grįžta į kompresorių.

Taigi apibendrinant galima teigti, kad automobilių komfortas yra labai svarbus mūsų kasdieniniame gyvenime. Nauji automobiliai iš gamyklų išrieda su pačiomis naujausiomis technologijomis. Žinoma, yra dar daugiau komforto sistemų, tačiau sunku jas visas išvardinti ir apie jas aprašyti. Kiekvienais metais komforto sistemų daugėja, jos tampa išmanesnes už jų pirmtakes. Komforto sistemos neatsiejamos kasdieninio automobilio dalis. Jos padeda žmonėms vairuojant nepavargti, žiemą nesušalti, vasarą neperkaisti, padeda orientuotis nežinomose vietose navigacijos pagalba, padeda žmonėms prisiparkuoti ankštose parkavimosi aikštelėse. Padeda ne tik pačiam vairuotojuj, bet ir kitiems eismo dalyviams, kaip pavyzdžiui automatinis žibintų padėties valdymas kuris padeda neapakinti priešais važiuojančius automobilius. Taigi komforto sistemos taip ir toliau tobulės ir padės žmonėms vairuojant ne taip pavargti, vairuojant jaustis komfortabiliai.

  • Microsoft Word 375 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1188 žodžiai)
  • Kolegija
  • Airidas
  • Komforto sistemos automobilyje
    10 - 1 balsai (-ų)
Komforto sistemos automobilyje. (2017 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/komforto-sistemos-automobilyje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 17:51
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo