Kompensavimas už darbą


Kompensavimas už darbą 6TEMA. Tikslai. Bendra darbo apmokėjimo sistema. Darbo apmokėjimo sistemos elementai. Darbo užmokestis. Priedai ir lengvatos. Darbo aplinka. Darbo apmokėjimo sistemos tikslai. Išorinis teisingumas. Teisingumas. Vidinis teisingumas. Atlyginimo strategijos. Darbuotojų atlyginimai. Bazinis atlyginimas. Kintamas atlygis. Diferencinės išmokos (priemokosAtlyginimų nustatymas ir jų padidinimas. Pareigybių analizė ir dokumentavimas. Pareigybių analizė. Pareigybių dokumentavimas. Darbo vertinimo metodai. Darbų vertinimas. Kas yra darbo vertinimas? Darbo užmokesčio struktūra. Darbo užmokesčio struktūros sukūrimas. Darbo užmokesčio skalės nustatymas. Atlyginimų skalės siaurinimas. Priedai prie atlyginimo ir lengvatos. Priedų prie atlyginimo ir lengvatų parinkimas. Užmokestis už neatidirbtą laiką. Pensijų priedai ir lengvatos. Kiti priedai ir lengvatos. Klausimai savikontrolei. ATSAKYMAI PASLĖPTI - atsidaro nuspaudus mygtuką „patikrinti“.

Šioje temoje bus aptarti pagrindiniai darbo apmokėjimo sistemos aspektai, išdėstytas darbo apmokėjimo struktūros parengimo procesas, apibūdinti bendrieji darbo užmokesčio padidinimo tipai, aprašyti pagrindiniai priedai prie atlyginimo ir lengvatos. Prieš skaitydami teorinę medžiagą ir ją studijuodami, pažvelkite į skaidres – tai, kaip ir trumpas konspektas, kuris padės Jums koncentruotis į pagrindinius klausimus. Jei matysite reikalinga, papildomai paskaitykite programoje nurodytus mokslinės literatūros šaltinius. Testui, kurį laikysite baigę kursą, pakaks ir tos medžiagos, kuri pateikta čia.

  • Vadyba Konspektas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (6480 žodžiai)
  • Monika
  • Kompensavimas už darbą
    10 - 2 balsai (-ų)
Kompensavimas už darbą. (2014 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompensavimas-uz-darba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:10
×