Kompetencijų teorinės dalies (žinių) vertinimo užduotys


Kompetencijų teorinės dalies žinių vertinimo užduotys. Kompetencijos vertinimo kriterijai.


Ar (GPS) globalioji pozicionavimo sistema veikia nepriklausomai nuo oro sąlygų, paros, metų laiko, vienodai bet kokioje pasaulio vietoje?

a) Kurti, siųsti ir gauti žinutes per elektronines komunikavimo (ryšio) sistemas.

a) Tai kompiuterinė programa, skirta skambinti į viso pasaulio šalis.

b) Tai kompiuterinė programa, skirta siųsti žinutes į viso pasaulio šalis.

c) Tai kompiuterinė programa, skirta skambinti ir siųsti žinutes į viso pasaulio šalis.

a) Skatinti žmonių bendravimą, dalijantis tarpusavyje įvairiausio pobūdžio informacija.b) Skatinti žmonių bendravimą.

b) Keramikinė; medinė; metalinė; stiklinė; plastmasinė; tekstilinė; popierinė ir t.t..

Užduotyje pateiktas dialogas tarp A ir B. Pasirinkite vieną teisingą atsakymą, kurį galėtume įrašyti vietoje taškiukų.

Pasirinkite vieną teisingą atsakymą, kuris tiktų vežant padidintos rizikos krovinius ir kurį galėtume įrašyti vietoje taškiukų.

Kokios sankcijos gresia dėl darbo, kuris yra pripažįstamas nelegaliu darbu transporto logistikos sektoriuje pagal LR administracinių teisės pažeidimų kodeksą?

Užtraukia baudą darbdaviui ir darbuotojui, nevykdant darbo ir poilsio režimo apskaitą pagal Europos Tarybos reglamentą (EB) Nr. 561/2006.

Atliekant krovinių vidaus pervežimus Lietuvos Respublikoje ir tarptautinius pervežimus, - visais atvejais privaloma vadovautis CMR konvencija.

Atliekant krovinių vidaus pervežimus Lietuvos Respublikoje ir tarptautinius pervežimus, būtina vadovautis krovinio siuntėjo šalies, CMR konvencijos narės, nacionaliniais teisės aktais.

Atliekant krovinių vidaus pervežimus Lietuvos Respublikoje, taikoma nacionalinė teisė, atliekant tarptautinius pervežimus – CMR konvencija.

c) Vežėjas atleidžiamas nuo atsakomybės, jeigu vežant krovinį įvyko eismo įvykis, kurio metu buvo padaryta žala kroviniui.

Vežėjas, pažeidęs krovinio pristatymo terminus, privalo atlyginti siuntėjui arba gavėjui patirtus nuostolius, atsiradusius dėl pavėluoto pristatymo, sumokėdamas vežimo sutartyje nustatytą baudą.

Vežėjas, pažeidęs krovinio atvežimo terminus, sumoka gavėjui arba siuntėjui 100 eurų už kiekvieną pavėluotą parą.

Vežėjas gali būti atleistas nuo atsakomybės, pastebėjęs netinkamą krovinio pakrovimą, keliantį grėsmę krovinio saugumui, atsisakydamas vežti krovinį arba įrašydamas motyvuotas pastabas dėl krovinio ir pakuotės būklės važtaraštyje.

Kokia yra vežėjo atsakomybė už tyčia ar jai prilygstančiais neatsargiais veiksmais padarytą žalą krovinio praradimo ar sugadinimo atveju?

Iš vežėjo, kuris pripažintas žalą padaręs tyčia ar jai prilygstančiais neatsargiais veiksmais, visais atvejais išieškomi visi patirti nuostoliai.

Iš vežėjo, kuris pripažintas žalą padaręs tyčia ar jai prilygstančiais neatsargiais veiksmais, gali būti išieškomi visi patirti nuostoliai tik tuo atveju, kai ieškovas, įrodo tyčinius ar jiems prilygintus vežėjo veiksmus.

Jei nelegaliai gabenamų prekių vertė yra iki 250 BSI, gresia administracinė atsakomybė, jei didesnė - bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų, o transporto priemonė gali būti konfiskuojama teismo sprendimu esant ir administracinei, ir baudžiamajai atsakomybei.

Jei nelegaliai gabenamų prekių vertė yra iki 150 BSI, gresia administracinė atsakomybė, jei nuo 150 iki 250 BSI – bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų, jei didesnė - bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų, o transporto priemonė gali būti konfiskuojama teismo sprendimu esant ir administracinei, ir baudžiamajai atsakomybei.

  • Microsoft Word 311 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 58 puslapiai (10243 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Edvin
  • Kompetencijų teorinės dalies (žinių) vertinimo užduotys
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompetencijų teorinės dalies (žinių) vertinimo užduotys . (2019 m. Rugsėjo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompetenciju-teorines-dalies-ziniu-vertinimo-uzduotys.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 20 d. 00:52
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo